Кишеньковий ФОП отримає 1,6 млн за ремонт трубопроводів житлових будинків

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради уклало 2 договори про проведення капітального ремонту трубопроводів у підвальному приміщенні житлових будинків.

Кишеньковий ФОП отримає 1,6 млн за ремонт трубопроводів житлових будинків

  1. «Капітальний ремонт трубопроводів у підвальному приміщенні житлового будинку по вул. Небесної Сотні, 122 у м. Полтава».
  2. Капітальний ремонт трубопроводів у підвальному приміщенні житлового будинку по вул. Б.Хмельницького, 28 у м. Полтава

Обидва контракти дістались ФОП «Ісаян Геворг Шалікович» за процедурою «допорогових» закупівель, а відповідні контракти були підписані в один день – 15 серпня 2019. Угоди не містять вимоги замовника про гарантійний термін, що характерно для більшості договорів УЖКГ міста.

За даними порталу Clarity Project, ФОП «Ісаян Геворг Шалікович» за останні 3 роки отримав від УЖКГ міста 31 контракт на загальну суму 12 470 124.48 грн. При цьому жодна з закупівель не передбачала конкурентних пропозицій.

Раніше відповідний ФОП отримував контракти на капітальний ремонт трубопроводів, поточний ремонт ліфта житлового будинку, капітальний ремонт сходових клітин , поточний ремонт тротуару та капітальний ремонт покрівлі житлового будинку .

Цікавим є той факт, що Ісаян Геворг Шалікович є ФОП-ом 3-ї категорії, та не має найманих працівників для виконання масштабних будівельних робіт.

Також цікавим є перелік КВЕДів, адже окрім будівельних «спеціалізацій» підприємець має КВЕД 47.19 (Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах) та КВЕД 56.10 (Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування).

З відкритих джерел також відомо, що Ісаян Геворг Шалікович був керівником ТОВ «ІШГ ЄВРОБУД», яке є фігурантом провадження щодо розтрати бюджетних коштів на ремонтах покрівель та трубопроводів у Полтаві.

Наразі це підприємство перебуває у стані припинення.

Родина Геворга Шаліковича Ісаяна також бере участь у проведенні ряду ремонтних робіт у Полтаві. Так його дружина — ФОП Оганезян Карина Георгіївна та син ФОП Ісаян Шалва Геворгович отримували аналогічні контракти на ремонт тротуарів, сходових клітин та ліфтів. Загалом за 3 роки ця родина отримала 39540755.22 грн.

Також ця родина фігурувала у скандальному ремонті скверу на Леваді та провулку Рибальському , де вартість робіт та товарів була завищена у 3 рази.

—Вказані роботи проводяться по різним об’єктам, їх вартість не перевищує порогових 1.5 млн грн., тому замовник не порушує закону. Відсутність гарантій на роботи у договорі також не є протизаконним закону. А отже говорити про порушення можливо буде лише маючи результати перевірки вказаних робіт. Дії Управління, хоча і відбуваються в рамках закону, повністю вкладаються в стару модель поведінки, яка не передбачає ефективного використання коштів та гарного результату, і розрахована лише на фінансову підтримку «своїх» підрядників, — прокоментував ситуацію Олександр Довгошей, аналітик ГО «Інституту аналітики та адвокації», яка є членом «Dozorro-спільноти».

Зазначимо, про аналогічний принцип «роздачі» підрядів ми писали у матеріалі про ремонт дощоприймальних колодязів.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: