«КYЛЬТ»: на «Трибуні» стартує новий проект про культуру

4

Авторка та ведуча рубрики, Анна Бойко, у короткому інтро розповіла, чим здивує читачів.

интро фб

Привіт! Моє ім`я – Аня, а прізвище – Бойко. Звучить прозаїчно, адже «Бойків» на вікіпедії близько ста, навіть є один Бойко-Великий. Але вам таки доведеться запам`ятати мене, бо відтепер я щотижня буду розповідати з ваших екранів про такі штуки, як мистецтво та культуру.

Будемо говорити про «якийсь-такий» театр, іноді про кіно, архітектуру, частіше про живопис, фото, дизайн, музику. Загалом задіємо усі зорові, слухові та зорово-слухові органи. Коротше, згадаємо про все на світі «високе». Тем для розмов у нас безліч, тож поділимо їх на три сегменти:

  • «Панібратство» — інтерв’ю з особистостями у сфері культури та мистецтв. Обіцяю розповіді про унікумів, гострі теми та каверзні питання.
  • «Огляд» — профілактичний, майже медичний, огляд свіжих матеріалів, заходів, думок. Збережу ваш час та нерви власною критичною оцінкою. Толерантно та суворо. Але якщо то буде «хрінь», то так і скажу, чесно.
  • Наостанок «Тотальне» — це про все інше. Тут вам і розбір загальних понять у мистецтві, і топи з рекомендаціями, і дослідження. Така собі каша з цікавого та просвітницького матеріалу.

Називатиметься це все «КYЛЬТ», бо я таки фанатик цієї справи, і намагатимуся «завербувати» вас. А згодом ми разом підемо лаштувати монумент мистецтву, сподіваюся.

Для початку достатньо. Дякую за ваш час. Далі буде.

Дуже розраховую на фідбек у вигляді лайків, поширень у соцмережах чи коментарів з пропозиціями та ідеями, смайликами, критикою, фотками ваших котів. Одним словом, робіть все, що завгодно, що продемонструє вашу зацікавленість проектом.

24 марта 2019
23 марта 2019
22 марта 2019