“КYЛЬТ”: на “Трибуні” стартує новий проект про культуру

4

Авторка та ведуча рубрики, Анна Бойко, у короткому інтро розповіла, чим здивує читачів. 

интро фб

Привіт! Моє ім`я – Аня, а прізвище – Бойко. Звучить прозаїчно, адже “Бойків” на вікіпедії близько ста, навіть є один Бойко-Великий. Але вам таки доведеться запам`ятати мене, бо відтепер я щотижня буду розповідати з ваших екранів про такі штуки, як мистецтво та культуру.

Будемо говорити про “якийсь-такий” театр, іноді про кіно, архітектуру, частіше про живопис, фото, дизайн, музику. Загалом задіємо усі зорові, слухові та зорово-слухові органи. Коротше, згадаємо про все на світі “високе”. Тем для розмов у нас безліч, тож поділимо їх на три сегменти:

  • “Панібратство” — інтерв’ю з особистостями у сфері культури та мистецтв. Обіцяю розповіді про унікумів, гострі теми та каверзні питання.
  • “Огляд” — профілактичний, майже медичний, огляд свіжих матеріалів, заходів, думок. Збережу ваш час та нерви власною критичною оцінкою. Толерантно та суворо. Але якщо то буде “хрінь”, то так і скажу, чесно.
  • Наостанок “Тотальне” — це про все інше. Тут вам і розбір загальних понять у мистецтві, і топи з рекомендаціями, і дослідження. Така собі каша з цікавого та просвітницького матеріалу.

Називатиметься це все “КYЛЬТ”, бо я таки фанатик цієї справи, і намагатимуся “завербувати” вас. А згодом ми разом підемо лаштувати монумент мистецтву, сподіваюся.

Для початку достатньо. Дякую за ваш час.  Далі буде.

Дуже розраховую на фідбек у вигляді лайків, поширень у соцмережах чи коментарів з пропозиціями та ідеями, смайликами, критикою, фотками ваших котів. Одним словом, робіть все, що завгодно, що продемонструє вашу зацікавленість проектом.

17 жовтня 2018