КВУ провів у Полтаві фокус-групове дослідження обізнаності про судову реформу

0

У п’ятницю, 17 листопада 2017 р. на базі Полтавського інституту економіки і права Університету “Україна” відбулося фокус-групове дослідження в рамках проекту “Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях”.

КВУ провів у Полтаві фокус-групове дослідження обізнаності про судову реформу

КВУ провів у Полтаві фокус-групове дослідження обізнаності про судову реформу

Це один з багатьох заходів, які ВГО “Комітет виборців України” реалізовує в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Нове правосуддя”.

Мета таких зустрічей: з’ясувати рівень обізнаності і чітко ідентифікувати проблемні питання ходу судової реформи – як її розуміють регіональні журналісти та лідери громадської думки. А також щоб визначити стан обізнаності і відношення громадян щодо перебігу судової реформи.

До фокус-груп у цьому проекті запрошують місцевих агентів впливу/змін – регіональних лідерів громадської думки і представників регіональних ЗМІ. У Полтаві ж на обговоренні були присутні й студенти старших курсів ПІЕПу та молоді викладачі закладу, тому діалог набув нових акцентів та відтінків. Директор інституту Надія Мякушко спеціально запропонувала розширити коло присутніх:

– Молоді спеціалісти-правники якомога раніше мають долучатися до розуміння сучасних реформ, бо саме їм потім працювати у новому правовому полі.

IMG_20171117_102712

Протягом 2 годин присутні висловлювали своє ставлення до ключових моментів судової реформи. Координатор програм ВГО КВУ у Полтавській області Євген Янкевич по закінченню заходу подякував усім присутнім:

– Саме активна позиція громадськості є запорукою того, що судова та інші реформи будуть успішними.

Прес-служба Полтавського представництва ВГО “Комітет виборців України”

23 травня 2018
22 травня 2018