Квест “Знай, вмій — дій!” для популяризації здорового способу життя

«Відкачували» манекен, робили масові селфі, малювали агітаційні плакати та навіть надягали презервативи — участь у молодіжному квесті у центрі Полтави взяли більше півсотні студентів та підлітків.

Квест

Квест

Молодіжний квест «Знай, вмій — дій!» для популяризації здорового способу життя провели у самому центрі Полтави, поблизу Білої альтанки. Захід для підлітків та студентів влаштували міське управління у справах сім’є та молоді та БО «Світло надії» у рамках виконання соціального замовлення. Мали на меті показати варіанти альтернативного дозвілля, відповісти на запитання, що цікавлять юнаків та дівчат. І зробити це весело і невимушено. Наприклад, інформувати про ключові аспекти репродуктивного здоров’я та контрацепції, профілактики ВІЛ/СНІД, розвіяти популярні міфи про захворювання, що передаються статевим шляхом, підвищити рівень відповідальності молоді та інше.

Квест

Квест

Квест

Квест

Участь у квесті взяли 12 команд від навчальних закладів, спортивних клубів, громадських організацій. Вони мали назбирати максимально можливу кількість балів на різних локаціях. Так, учасникам довелося грати у соціальному театрі, показувати свої навички з надання невідкладної допомоги, демонструвати фізичну підготовку, відгадувати кросворди, малювати плакати. На появу та продумування ідеї — буквально кілька хвилин, тож доводилося проявляти і креативність, і сміливість, і рішучість, і здатність до командної роботи.

Квест

Квест

Квест

Квест

Призи — всім і різні: квитки у кінотеатр, сертифікати у квест-кімнату, піца, солодощі… Інформація, подана у такому ігровому форматі, напевно, запам’ятається молоді краще.

Квест

Квест

Квест

Квест

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: