Культ. Огляд: полтавський рейв “LOCAL0532”

Сніг. Прийшов час відкинути осінню тугу та тверезо підсумувати події останніх двох місяців. І перше, про що треба згадати – рейв по-полтавськи «LOCAL0532». Відбувся він далекого 19 жовтня у «Villa Крокодила».

Культ. Огляд: полтавський рейв "LOCAL0532"

Культ. Огляд: полтавський рейв «LOCAL0532»

Для «незнаючих»: якщо дуже просто, то рейв – це вечірка з електронною музикою типу house, techno. У світі феномен рейву зародився ще у 80-х, до Полтави він дійшов трохи пізніше – за 30 років. Але, насправді, це не важливо. Ми таки ступили на цю дорогу, отже, потрібно тримати рівень.

Почнемо з банального – місця проведення. «Villa Крокодила» перестала бути «андеграундом» років так із 10. Наразі це місце для cover-вечорів, попсових дискотек і гастрольних артистів, які ще не збирають стадіони. На мій жаль, це одна з небагатьох сцен у Полтаві, де можна показати себе місцевій публіці. Але гідних локацій-альтернатив для рейву немає. Тож, дякую «Villa Крокодила» за можливість. Хоча «локал» і проходив на другому поверсі, що краще, ніж в основній залі, але для якісного рейву це місце все одно не підходить. Окремий мінус – столики на танцполі. Диванчики та крісла – окей, нехай; столики – ні. Та, не дивлячись на усі недоліки, було комфортно. Парк «Перемога» таки відрізав нас від світу під час вечірки. Висновок: для покращення якості івенту локацію неодмінно потрібно змінювати.

локал3

Звук у жанрах house, techno, ambient, tech house створювали місцеві TOFUDJ, KOS, TIMCHUK, DRIFTED, VOICEGRAM, KTWTSK. 4 з 6 – організатори: Антон (TIMCHUK), Вася (KOS), Юра (KTWTSK), Міша (DRIFTED). В силу того, що більшість діджеїв – початківці, а я – не компетентний музичний критик, щодо якості музичних сетів сказати нічого не можу. Але, як на мене, найкращий вайб був у TOFUDJ (вайб – настрій, атмосфера). Якість звучання бажає кращої для себе долі, адже акустика на Віллі для такого формату не підходить. Увесь танцюючий народ скупчився біля діджейського пульту, де була розташована аудіо система. Саме у цих умовних квадратних метрах і відчувався дух рейву.

локал4

Візуально «LOCAL0532″ виглядав як типова «віллівська вечірка». Освітлення не було допрацьовано, якщо цим питанням займалися взагалі. Різнокольорові ліхтарики, «уті-путі» – не окей. Танцпол мерехтів як новорічна ялинка, без заданого стилю. Я розумію, що це питання дуже складне та потребує багато ресурсів. Як людських, так і матеріальних. Але над цим треба працювати.

Публіка у Полтаві чи то сором’язлива, чи то втомлена. На танцполі у найкращі моменти вечірки було не більше половини відвідувачів. Інші ж мрійливо курили кальянчики, пили коктейлі, багато народу тусувалося на вулиці. До речі, існує думка, що не вживаючи (будь-що) на подібних вечірках, робити нічого. Ця думка хибна. Близько 4 ранку все закінчилося, і, під покровом ночі, я на ентузіазмі, але щаслива, йшла додому.

локал2

Я чула багато різних відгуків, серед яких компетентні – більш негативні. І не дивлячись на мою прискіпливість, загальні враження – позитивні. Уся суть у тому, що «local0532″ носить характер «локального». На цьому наголошують організатори, сама назва, і це відчувається у повітрі між сотнею людей, що вийшли на «перекурчик». Особисто я знала щонайменше половину людей, які тусувалися поряд, або того, хто знає тих, кого я не знаю. Це – полтавська тема. Я відчула комфорт, який відчувають молоді люди у натовпі однодумців. Івент має ще одну чудову рису – він є. Але хвалити щось тільки за те, що воно є – несправедливо. Тож я пишу критично. Але ви – читачі, будь-ласка, підтримуйте такі старти у нашому місті.

Нещодавно опублікували афішу «LOCAL pt.2″, який відбудеться 7 грудня на тому ж місці. Рекомендую вам не втрачати можливість спробувати увесь цей полтавський рейв на смак, дати власну оцінку і, можливо, приємно провести час.

local2

P.S. Полтава, танцюй розкутіше. Хлопці-організатори, працюйте та вдосконалюйте «LOCAL». Я вірю, що, одного разу приїхавши до київського «Closer» або, наприклад, на «СХЕМУ» чи «Brave», я скажу: «У нас краще».

За аналогові фото дякую Андрію Даниленку.

Посилання на івент «LOCAL pt.2″ у фейсбуці.

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

Це огляд події, яка відбулася. Для анонсів у видання є окрема рубрика -афіша

2018-11-21
Тетяна
Відповіcти
0

Не бачу я у Вашій афіші цього анонсу.Ну добре, ждемо 7!

2018-11-21
Тоні
0

Готуємося до наступного рейвуууу!!!!!

2018-11-21
Олег
Відповіcти
0

Дуже круто,читать, що вже було. А слабо анонсик наперед?(

2018-11-21
Тоні
Відповіcти
0

Невеличкий анонс на наступний івент є у статті, чи розміщувати афішу в окремій рубриці – питання вирішиться згодом 🙂

2018-11-21
Аня
0

Маленькими шажочками так і «КаZантип» перещиголяємо)))

2018-11-21
Влад
Відповіcти
0

Як мінімум 😉

2018-11-21
Аня
0

Останні новини:

Читайте також: