Куди звертатися полтавським багатодітним родинам для отримання пільг

0

Статтею 13 Закону України «Про охорону дитинства» визначено ряд гарантованих пільг для багатодітних родин. Таким чином держава матеріально і морально заохочує та підтримує батьів, а також створює підґрунтя для зміцнення української родини як основи нашого суспільства.

Screenshot_30
У Полтаві проживає 887 багатодітних родин в яких виховується 2843 дітей. Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради на території міста здійснює реалізацію державної сімейної політики, одним з пріоритетних напрямів якої є видача посвідчень батьків і дітей з багатодітних родин.
Посвідчення надають багатодітним родинам право на 50-відсоткову знижку за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання, інші послуги) та житлом. Діти з багатодітних родин мають право на безоплатний проїзд усіма видами міського, приміського пасажирського транспорту, пільгове оздоровлення та ряд інших передбачених пільг, за наявності посвідчень.
З липня 2014 року існувала проблема з видачі батьківських та дитячих посвідчень. У січні 2016 року бланки посвідчень дітей та батьків з багатодітних родин надійшли до Полтавської області. На даний час видачу даних посвідчень продовжено.
Для отримання статусу багатодітної родини необхідно звернутися до управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 36, кабінет 122) для оформлення відповідних посвідчень.
Довідки за телефоном: 56-43-99.

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018