Куди ідуть твої податки: 623 000 гривень на грамоти, нагороди та іміджеву продукцію

На ці гроші планують виготовити грамоти та нагрудні відзнаки, а також замовити рамки та футляри для них. Також – розробити і виготовити календарі, флаєри та іншу іміджеву продукцію від Полтавського міськвиконкому та створити макет центральної частини Полтави для музею історії місцевого самоврядування.

Куди ідуть твої податки: 623 000 гривень на грамоти, нагороди та іміджеву продукцію

Куди ідуть твої податки: 623 000 гривень на грамоти, нагороди та іміджеву продукцію

На створення іміджевої продукції для виконкому Полтавської міської ради у 2018 році планують витратити 623488 грн. Про це йдеться у міській цільовій Програмі забезпечення придбання нагородних матеріалів та іміджевої продукції.

Необхідність у цих витратах пояснюється, зокрема, тим, що «виконком Полтавської міськради бере участь у відзначенні державних і професійних свят, подій державного і місцевого значення, під час яких нагороджуються особи за сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок в економічну, науково-технічну, медичну, освітню, соціально-культурну, військову, громадську та інші сфери діяльності і заслуги перед територіальною громадою міста, благодійну і громадську діяльність». Саме на організацію таких заходів, а також нагородження та привітання заслужених полтавців збираються «пустити» ці кошти. У міськвиконкомі вважають, що це сприятиме формуванню позитивного іміджу Полтави, підвищенню рівня патріотизму та соціальної активності жителів міста. Хоча для установи, яка регулярно посідає останні місця у різноманітних рейтингах прозорості і відкритості, сподіватися на покращення іміджу таким чином досить дивно.

Напрямки реалізації

Відзнаки

Відзнаки

Реалізуватимуть програму за кількома основними напрямками.

Так, на замовлення та виготовлення відзнак виконавчого комітету Полтавської міської ради та міського голови планують витратити 143500 грн.

Організація, підготовка та проведення урочистостей з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат, визначних пам’ятних подій державного, регіонального та місцевого значення «потягнуть» на 199988 грн.

Розробка, виготовлення та монтаж макету центральної частини Полтави для експозиції музею історії місцевого самоврядування, а також встановлення системи підсвічування для нього коштуватимуть, за попередніми підрахунками, 280000 грн.

Докладніше можна дізнатися з інфографіки:

Зате полтавцям не доведеться платити з «бюджетної кишені» за:

  • участь міського голови, секретаря міськради, першого заступника та інших чиновників в урочистих врученнях нагород з різноманітних нагод;
  • надання кваліфікованої консультативної допомоги кадровим службам підприємств, установ та організацій щодо підготовки матеріалів на нагородження (така опція теж передбачена програмою);

– вітання органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, колективів підприємств, установ, організацій, окремих осіб з державними, місцевими, релігійними, професійними святами, ювілейними датами.

Принаймні, у графі «ресурсне забезпечення» навпроти цих пунктів стоїть прочерк. Очевидно, перераховане входить до професійних обов’язків чиновників та працівників міськвиконкому.

(інфографіка – Тетяна Домненко)

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Писала 4 коммента, на данный момент остался один, и тот похоже зникнэ. Куда делись-то? Админ! Ау!

2018-03-09
ll
Відповіcти
0

Ну, я, конечно, понимаю, что открытку можно купить за 1 или 2 грн, а по документам провести пр5-10. Вот оно – СЧАСТЬЕ “СЛУГ” народа!

2018-03-09
ll
Відповіcти
0

Когда Матковский, а потом Мамай присылали моим очень пожилым родителям всякие открытки-поздравления, они, нечитая, выбрасывали эту х…. в мусор. А вот сахар получали.Засуньте свои открыткии…. Какой имидж в нищей стране?

2018-03-09
ll
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: