Кубок федерації хокею Полтавської області виграла команда “Кальвадос”

0

Днями пройшли змагання серед хокейних команд Полтавщини. Переможці отримали Кубок федерації хокею.

ХК Кальвадос

ХК “Кальвадос”

26 червня цього року започаткували літній турнір з хокею з шайбою серед аматорських команд “Кубок федерації хокею Полтавської області”. Його планують запровадити як традиційне змагання і проводити кожного року.

У змаганнях взяли участь 10 аматорських команд міст та районів області, а саме: хокейні команди “Вікінги”, “Гадяч”, “Джокери”, “Полтава”, “Будівельник”, “Велика Багачка”. Також команди “Кальвадос”, “Колос” із Полтавського району та команди “РРС”, “Космос” із Полтави.

— Пишаюсь, що у нас є гідні спортсмени, яким потрібно забезпечити всі необхідні умови для тренувань та змагань. Наразі ми готові, щоб протягом наступного року у Полтаві існувала повноцінна хокейна арена. Майбутнє полтавського хокею і фігурного катання — у наших руках! — наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Всі ігри Кубку проводили в ТРЦ “Екватор”. 2 серпня пройшли ігри за ІІІ місце між командами ХК “Колос” Полтавський район — ХК “РРС” Полтава. Вже наступного дня відбулась фінальна гра за Кубок федерації хокею Полтавської області за участю команд ХК “Кальвадос” Полтавський район та ХК “Космос” з Полтави.

— Започаткований турнір у 2018 році, і проводиться за підтримки депутатського корпусу Полтавської обласної ради, Полтавської облдержадміністрації та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту для популяризації та подальшого розвитку хокею, — розповів начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький.

Переможці турніру — хокейна команда “Кальвадос”. Спортсмени отримали перехідний кубок, грамоти та медалі. Призерів турніру нагородили грамотами, медалями та 4 статуетками в номінаціях “Кращий нападник турніру”, “Кращий захисник турніру”, “Кращий воротар турніру”, “Кращий бомбардир турніру”. Також відзначили наймолодшого та найстаршого гравців турніру.

— Вірю в майбутнє полтавського хокею! Відчуття боротьби гравців, напружених хокейних баталій та волі до перемоги — не порівняти ні з чим. Люблю хокей, і не важливо, по яку сторону арени стою. Так і на цьому чемпіонаті міста серед хокейних команд, — поділився враженнями після гри Андрій Пісоцький.

Прес-служба Полтавської ОДА

19 вересня 2018
18 вересня 2018