«Кривавий» перформанс. Революціонери провели акцію протесту біля офісу групи компаній «Альфа-Капітал»

0

7 квітня близько 19.00 активісти полтавського «Штабу Супротиву Свавіллю Влади» організували акцію протесту під вікнами офісу групи компаній «Альфа-Капітал». До протесту долучилися активісти з Харкова. Разом вони провели протестний перформанс. 

Альфа Капітал

Представники «Штабу» звинувачують лідерку компанії Ірину Степаненко в організації кривавих подій, що сталися 5 квітня поблизу арки «Газетний Ряд». Саме тому на порозі «Альфа-капіталу» радикальні активісти в балаклавах, які підтримують «Штаб» влаштували символічний перформанс. Вони облили сходи офісу червоною фарбою, в знак того, що «Альфа-Капітал» привіз до Полтави тітушок, які побили полтавців та завдали ножових поранень АТОвцю Олександру Кобі.

До акції доєдналися харківські активісти.

 – Ми підтримуємо Полтаву. Те, що відбулося у Вашому місті – такого не можна допускати. Тітушок треба карати. Саме вони та їх рабська ментальність, жадібність і бажання заробляти гроші на крові, привели до того, що в країні відбувається війна, гинуть бійці та мирні мешканці. Цих тітушок просто треба знищувати. Це не люди, це продажні тварини. І якщо влада їх прокриває, то ми маємо виходити на акцію протесту, аби вберегти країну та наші міста від реваншу колишнеіх регіоналів та сепаратистського шабашу. Ви знаєте, як харків’яни у 2014 році прогнали сепарів з міста. Тепер будемо гнати тітушок з Полтави. Українська Революція продовжується, – сказав Дмитро, активіст із Харкова, який попросив не називати своє прізвище.

Проте не всі полтавці, які проходячи повз вулиць Гагаріна та Стрітенській стали свідками дійства, підтрималу таку акцію.

– Я не розумію навіщо це робити. Ну прийшли, поскандували гасла, висловили протест, роздали листівки. Але обливати фарбою. Це ж чиєсь майно, це ж врешті – чистота й порядок в місті. Я проти такого хуліганства,  – розповідає пані Оксана, очевидець подій. 

Нагадаємо, що після кривавих подій у Полтаві, які відбулися 5 квітня поблизу арки «Газетний ряд», громадські активісти та опозиційні депутати міськради організували «Штаб Супротиву свавіллю владі», який зараз базується у сесійній залі міськвиконкому.

Коментувати

22 березня 2018