«КримSOS» у Полтаві навчав громадських активістів писати проекти та організовувати заходи

Трибуна
2016-07-05

Громадська організація «КримSOS» цими вихідними влаштувала тренінг для волонтерів та громадських активістів, в ході якого навчала їх проектній роботі, організації заходів та базовим навикам ведення прес-служби.

13599624_214266085639746_716457202_n

Розробляти проект громадських діячів із Полтавської, Сумської, та Дніпровської області навчала Анна Шавиро. Вона представляє «Центр громадянських ініціатив». На її думку, громадські організації зараз зростають, набираються досвіду, і працюють заради змін в країні.

– На запрошення «Крим SOS» провела семінар «Розроблення проекту: практичні поради» для активістів і волонтерів громадських організацій Полтави та області. Нові громадські організації розвиваються, ростуть та працюють на результат і зміну ситуації в країні на краще – це супер!, – дописала на своїй сторінці у соцмережі Facebook Анна Шавиро.

Представник головного офісу «КримSOS» Тетяна Пашнюк розповіла учасникам тренінгу про історію створення та головні напрями роботи організації.

Громадські активісти дізналися, що ініціатива була створено волонтерами як сторінка на Фейсбуці в перший день російської окупації півострова – 27 лютого 2014 року, щоб надавати оперативну та перевірену інформацію про ситуацію в Криму. Проте з плином часу сфера її діяльності розширювалась. До сьогодні «КримSOS» пройшов шлях розвитку від ініціативи, що надає екстрену допомогу внутрішньо переміщеним особам, до експертної організації, що координує громадські рухи та ініціативи по питанням внутрішньо переміщених осіб.

13599641_214266132306408_291484841_n

Серед основних напрямів діяльності організації – адвокація повернення Криму й актуалізація питання півострову на національному та міжнародному рівнях, адвокація питань, пов’язаних із внутрішньо переміщеними особами на національному та міжнародному рівнях, юридичні консультації, освітні програми, гуманітарна допомога переселенцям, підтримка розвитку та реформування органів державної влади у сфері соціального захисту.

Глядачі позитивно оцінили проведення цього заходу. Зокрема, представник громадської організації «Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації» Юлія Крамарева розповідає, що тренінг допоміг їй систематизувати вже наявні знання про організацію заходів та проектну роботу:

– Зазвичай я позитивно ставлюсь до подібних ініціатив, адже прагну розвиватися професійно, а на таких заходах можна отримати знання і нові контакти. Я не можу сказати, що тренінг був для мене відкриттям, але певні знання систематизувала, крім того, такий захід – чудова нагода запросити громадські організації до співпраці з бібліотекою. Особливо мені сподобались тренінг Анни Шавиро, експерта ГО «Центр громадянських ініціатив «Схід» про проектну діяльність, тренінг Романа Грицуна, журналіста видання «Трибуна», громадського активіста, учасника незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus» про організацію публічного заходу та Дениса Старостіна, прес-секретаря волонтерської служби емоційної підтримки «АТОЛ ЛІНІЯ» про діяльність громадської організації у соц. мережах. Все було чітко, зрозуміло, структуровано, розраховано на те, щоб зрозуміла навіть людина, яка раніше не знайома з тематикою заходу. Хочу відмітити, що зазвичай на тренінгах, довжиною у цілий день, стає досить нудно ще до обіду, а цей тренінг я перенесла досить добре, цікаво було протягом усього дня,- розповідає Юлія.

Всього до тренінгу долучилося 20 учасників, які по закінченню теоретичного курсу пройшли невеличкий практикум по комунікації та організації публічного заходу.

13598817_214267322306289_899642134_n

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: