Кременчужанину, котрий потрапив у полон на одному з українських кораблів, присвоїли звання «лейтенант»

Двом полоненим українським морякам Богдану Головашу (Кременчук) та Владиславу Костишину (Христинівка) присвоїли первинне офіцерське звання «лейтенант».

Кременчужанину, котрий потрапив у полон на одному з українських кораблів, присвоїли звання «лейтенант» (Фото: Еспресо.TV)

Кременчужанину, котрий потрапив у полон на одному з українських кораблів, присвоїли звання «лейтенант» (Фото: Еспресо.TV)

Про це повідомляє Громадське. UA.

Вони разом ще з 24 курсантами є випускниками курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету Одеська морська академія.

Лейтенантські погони та кортики батькам полонених курсантів вручив Ігор Воронченко, командувач Військово-морських сил Збройних сил України адмірал.

— Ми, звісно, мріяли не про такий випуск, але віримо, що цей страшний сон незабаром закінчиться і наш син буде поруч з нами в Україні і вже офіцером поповнить лави українського флоту, — зазначила пані Людмила, мама Владислава Костишина.

Командувач ВМС повідомив, що обидва курсанти проходили військове стажування на захоплених катерах. Після випуску їх планували призначити на посади на катери такого типу.

— Можу запевнити, що по поверненню додому наші лейтенанти обов’язково стануть командирами катерів, і я впевнений, вони впораються з усіма труднощами, — додав Воронченко.

Нагадаємо, що 25-го листопада представники РФ атакували 3 українські кораблі в Азовському морі, захопивши в полон їхні екіпажі.

Також 5 грудня родині Богдана Головаша, котрий потрапив у полон на одному з українських кораблів, виплатити грошову допомогу у розмірі 100 000 гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Оце пацикам не повезло з стажировкою, так попасти. Видно судьба.

2019-02-10
Іра
Відповіcти
0

Приємне через тло неприємного – якось так. Але все буде добре.

2019-02-10
Ольга
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: