Кременчуцька влада вирішила виділити кошти на пропаганду наркоманії та алкоголізму

У Кременчуці на пропаганду наркоманії, тютюнопаління та алкоголізму на 2016 рік планують виділити 42 200 гривень.

Про це свідчили записи на сайті Кременчуцької міської ради. В розділі проектів рішень міської ради було опубліковано програму «Формування здорового способу життя молоді та пропаганда соціально-негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі«. Дана програма включена до розділу 2-го «Здоровий спосіб життя молоді» комплексної програми «Молодь Кременчука» на 2016 – 2020 роки. Її мали винести на розгляд і затвердити під час пленарного засідання.

наркомани

Скріншот сторінки сайту Кременчуцької міської ради (фото – pplus.in.ua)

Займатися пропагандою соціально-негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі мав би Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Ми закликаємо дітей міста Кременчука не піддаватися на провокації влади. Не брати цукерок у чужих дядь і тьоть і слухатися лише батьків. А також прослідкувати, куди все ж таки підуть бюджетні кошти, у розмірі 42200 грн., виділені Кременчуцькою міською радою на пропаганду «здорового способу життя» серед молоді.

На разі помилки на сайті Кременчуцької міської ради виправлено, а редакція «Трибуни» сподівається, що ганебна програма так і не стартувала.

Антон Пигаль, Ярослав Рамов

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: