Кременчуцька підстанція екстреної допомоги поповнилася новим автомобілем

Станція екстреної медичної допомоги № 2 міста Кременчук отримала нове спецавто. Ключі від автомобіля Peugeot Boxer в столиці вручив заступник глави Адміністрації Президента Кирило Тимошенко. Про це повідомили на сайті Полтавської ОДА.

У повідомленні зазначається, що автомобіль оснащений сучасною апаратурою для проведення серцево-легеневої реанімації. На його борту є:

  • електрокардіографи;
  • дефібрилятори;
  • монітори;
  • дихальна апаратура відомих фірм та допоміжні засоби;
  • транспортні комплекти для надання допомоги пацієнтам.

Крім того, є забезпечення киснем. Також у машині — сучасний салон, що підвищує комфортність для пацієнта і персоналу, який там працює. У салоні ергономічно розміщене обладнання.

Отриманий автомобіль поповнить автопарк станції та сприятиме у наданні необхідної екстреної медичної допомоги населенню. Переданий автомобіль — один з 200, які один з українських благодійних фондів придбав за домовленістю з Офісом президента. Усі швидкі планують поставити до лікарень по всій Україні. Ще кілька десятків одиниць передадуть у регіони для обслуговування мешканців сіл. Вони матимуть підвищену прохідність.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Медична реформа чи шось інше? В седлах з медициеою дуже тяжко. Тому такі машини треба їм, щоб могли надати допомогу на місці і довезти до міста. Бо інколи по 40 км добираться, а це дуже тяжко.

2019-07-08
Іванна
Відповіcти
0

Оце круті. А коли ж Полтава таке получе? В нас людей більше і віж того й потреба більша.

2019-07-08
Рая
Відповіcти
0

А чого вКременчук отримав,а ми? Нам не треба?

2019-07-08
Валя
Відповіcти
0

Даа,це не такі як мене в роддом везли і просили держаться за шо можеш.

2019-07-08
Ганна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: