Кременчуцька лікарня придбала обладнання дорожче від ринкової ціни

Владислав Башук
19:03 | 25 березня 2019
2

Комунальне некомерційне медичне підприємство «Лікарня відновного лікування» м. Кременчук придбала душову кафедру з переплатою у 28%. Звіт про укладений договір установа розмістила на сайті Prozorro 19 березня.

Згідно з умовами договору, ФОП Олійник Галина Тимофіївна повинна до 31 грудня 2019 поставити душову кафедру «ДШ-2 Люкс» за адресою м. Кременчук, пров. Льва Толстого, 1А. Зазначимо, закупівля проводилась як допорогова, тож угоду підписали без проведення публічних торгів. Остаточна її вартість склала 115 169 грн. При цьому на сайті виробника («ДШ-2 Люкс» є однією з моделей, які виготовляє «Поліпромсинтез») вказана душова кафедра коштує 90 000 грн.

Аналогічну вартість товару зазначають і інші авторизовані постачальники (1, 2, 3).

Тож виходить, що замовник переплатив за душову кафедру 25 169 грн, або ж майже 28% вартості товару. Ми не враховуємо, скільки коштує доставка, передбачена умовами договору. Проте вартість доставки товару у понад 25 тисяч гривень виглядає доволі сумнівно, враховуючи його габарити.

Цікавим є той факт, що ФОП Олійник Галина Тимофіївна брала участь у 41 закупівлі, з яких виграла у 100% випадків. Це й не дивно, адже всі контракти були допороговими, а установи лише публікували звіт про договір. За вкрай короткий термін з дати реєстрації (05.11.2018) ФОП Олійник Галина Тимофіївна уклала 41 контракт на загальну суму 1 612 586,66 грн.

Зображення у повному розмірі відкриється у новому вікні

Зображення у повному розмірі відкриється у новому вікні

Зображення у повному розмірі відкриється у новому вікні

Зображення у повному розмірі відкриється у новому вікні

Зображення у повному розмірі відкриється у новому вікні

Зображення у повному розмірі відкриється у новому вікні

А один з контактних номерів, підв’язаних до закупівель за участю ФОП Олійник Галина Тимофіївна, збігається з контактним телефоном охоронної фірми ТОВ “АНТАРЕС-3000”, власником якого є екс-поліціянт Віктор Криворучко. ЗМІ пов’язують фірму з колишнім начальником УМВС України в Полтавській області Олексієм Міщенком. Існує 2 варіанти пояснення збігу номерів:

1) фірми дійсно пов’язані, а Галина Олійник є підставною особою

2) фірми не пов’язані, а лише залучили одного і того ж спеціаліста для складання тендерної документації тощо.

Окрім цього, Галина Олійник була однією з засновниць об’єднання громадян «Добробут», що припинило свою діяльність 28.01.2009. Цікавими є інші особи засновників цього об’єднання — Токарєва Лілія Леонідівна та Шкурупій Сергій Михайлович.

Згідно з офіційною щорічною декларацією, Лілія Токарєва є заступницею начальника управління — начальницею відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області. Тоді як Сергій Шкурупій одружений на Світлані Шкурупій, яка є головним державним аудитором відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

Цілком ймовірно, що зазначені особи не мають причетності до угод ФОП Олійник. Проте, враховуючі всі «цікаві» обставини, зв’язок із зазначеними особами може грати на руку ФОПу.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Кременчуг и дальше рулит, все пролеты да залеты) Чем-то кременчужане завенили перед Всевышним.

20:50 | 25 Березня 2019
Тимур
Відповіcти
0

Дорожче – означає краще,тому цим і керувались))))

19:51 | 25 Березня 2019
ОльгаМ
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: