Кредиту від ЄБРР доведеться чекати ще 2 місяці

Європейський банк реконструкції та розвитку планує виділити 10 млн євро кредиту на закупівлю 40 тролейбусів та обладнання для їх обслуговування, а також модернізації трьох підстанцій.

Кредиту від ЄБРР доведеться чекати ще 2 місяці

За останньою інформацією, рішення про надання кредиту рада директорів банку планує прийняти 24 липня цього року. Про це повідомляє БізнесЦензор.

Проект модернізації транспортної системи Полтави є частиною другої програми фінансування ЄБРР на загальну вартість 250 млн євро.

У ЄБРР зазначають, що КП «Полтаваелектроавтотранс» пройшов екологічну та соціальну експертизи, які виявили, що підприємство має певний інституційний потенціал для реалізації проекту. Також було встановлено, що згідно з вимогами ЄБРР та діючого законодавства, майстерні для обслуговування транспорту та санітарні умови підприємства потребують покращення.

Також на сайті ЄБРР зазначається, що 14 травня було оголошено тендер на закупівлю транспорту для Полтави. За його умовами, місто отримає 40 низькопольних 12-ти метрових тролейбусів та комплекти запчастин. Пропозиції від учасників прийматимуть до 27 червня. Поставки ж техніки повинні провести протягом 53 тижнів з дня отримання авансу постачальником.

Нагадаємо, на останньому засіданні міськради було затверджено рішення про надання гарантій ПМР по кредиту ЄБРР.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

скорей бы уже закупили новый транспорт. а то маршрутки эти ДОСТАЛИ!!!

2019-05-26
Лола
Відповіcти
0

якраз два місяці до закінчення меморандуму з діючими перевізниками… а потім – бувай підвищення вартості проїзду і прощавайте іржаві, розбиті маршрутки!!!

2019-05-26
Олександр
Відповіcти
0

Це не строк,якщо потім їздить з рівною спиною.

2019-05-26
Тетяна
Відповіcти
0

Довще ждали,ще підождем,аби здихаться маршруток.

2019-05-26
Алла
Відповіcти
0

Та норм,підождемо. Школярів та студентів поменшає,а отже,зменшиться кількість пасажирів у годину пік і збільшиться кількість місць у транспорті Два місяці почекаємо.

2019-05-26
Оксана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: