Кращі новинки CES-2018

0

Проривні технології і найбільш зручні рішення серед конкуруючих продуктів в різних категоріях – від VR-гарнітур і телевізорів до іграшкового робота, який вчить дитину програмування.

Кращі гаджети вибрали оглядачі “TechRadar“, передає “Хайтек“.

The Wall – головний шоу-стоппер

“Стіна” – перший в світі модульний телевізор з діагоналлю 146 дюймів на базі MicroLED. Якщо щось і зможе перетворити старий-добрий телевізор, то саме ця технологія. The Wall отримав приз як кращий домашній кінотеатр.

HTC Vive Pro – приз глядацьких симпатій

Ця VR-гарнітура привернула безліч відвідувачів, і заслужено: інженери збільшили дозвіл OLED-дисплеїв до 615 dpi і додали навушники, щоб відео та звук виступали єдиним ансамблем. Бракує хіба що бездротової версії.

HTC Vive Pro

HTC Vive Pro

Дисплей, що згортається від LG

Корейська компанія додає розміру і функціональності прототипам гнучких дисплеїв. Екран з діагоналлю 65 дюймів згортається в рулон усередині невеликої підставки після натискання кнопки.

Huawei Mate 10 Pro – кращий смартфон

Флагман китайської компанії був представлений ще восени, на CES – його американська прем’єра. Mate 10 Pro збирає одну нагороду за одною – ряд профільних ресурсів називає саме цю модель кращою новинкою 2017 року, відправляючи на другі місця девайси від Apple і Samsung.

Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro

Lenovo Miix 630 – кращий ноутбук

Найбільш вражаючий лептоп на CES – 2-в-1 від Lenovo на топовом процесорі від Qualcomm. При цьому в якості операційної системи Miix 630 використовує повноцінну Windows 10. Важить пристрій з екраном в 12,3 дюйма всього 1,33 кг, при цьому Lenovo обіцяє до 20 годин автономної роботи.

Lenovo Miix 630

Lenovo Miix 630

19 липня 2018
18 липня 2018