КП «Ремліфт» не буде ремонтувати ліфти у 2019 році

3

На засіданні бюджетної депутатської комісії заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко доповів про поточний стан КП «Ремліфт». Згідно з висновками, наразі немає можливості відновити роботу підприємства через його жалюгідний стан.

— Стосовно КП «Ремліфт» ми можемо констатувати те, що підприємство було вбито. Якщо говорити про КП «Декоративні культури», то ми змогли виправити цю ситуацію і воно працюватиме і надалі. З «Ремліфтом» ситуація значно складніша. Протягом останніх 5 років наше підприємство системно не займалось ремонтом ліфтів. За рік воно могло зробити капремонт тільки 1-2 ліфтів, а це надто мало. Мова йде про повну заміну кабіни, дверей тощо. КП цього не робило. Це — специфічна діяльність і величезний обсяг коштів, що необхідно вкладати. Підрядна організація може отримувати лише 30% коштів авансом. Тому зараз ми пропонуємо виділити кошти на ремонт ліфтів приватними фірмами. За нашими підрахунками, 95% інших міст використовують для ремонту ліфтів послуги приватних підрядних організацій. Наразі законодавчо комунальні компанії навіть не можуть брати участь у тендерах на обслуговування ліфтів, — говорить Олексій Чепурко.

Також він зазначив, що вказані у проекті суми покривають лише п’яту частину від потреби. З наступного року посадовці планують змінити підхід до порядку внесення об’єктів до переліку запланованих робіт.

21 февраля 2019
20 февраля 2019