Котелевські пристрасті

3

 13 листопада у селищі Котельва  пройшла сесія новообраної селищної ради. Останнім часом засідання у цьому залі проходять дуже бурливо і не без причини.

Не встиг новообраний сільський голова Іван Гарькавенко розпочати другу сесійну раду так одразу ж пішов шквал емоцій та заперечень. Річ у тому, що більшість депутатів вважає, що сільський голова не закрив попередню сесію і за їхньої думки це не є правильно. На Гарькавенка продовжує тиснути більшість депутатів і він все ж таки йде на компроміс – розпочинає друге засідання першої сесії.

– Вони будуть постійно заважати моїй роботі. Так сплановано, – говорить Іван Михайлович.

IMG_7997

Засідання сільської ради

За його словами у складі селищної ради діє група із більшості депутатів, якою керує його опонент на виборах Тетяна Корост – герой України, екс-голова Котелевської РДА часів Януковича та керівник агрофірми «Маяк». Він пояснює це тим, що все ж таки йому вдалося з чималим відривом перемогти, але такий результат її не влаштовує.

– Мені довіряють люди. Мені нічого боятися, – заявив селищний голова.

Тетяна Корост також була присутня на засіданні. Вона періодично підходила до деяких депутатів та час від часу нахабно знімала процес на телефон.

IMG_7935

Тетяня Корост вміє знімати на телефон

Між іншим, робота сільської ради розпочалась. На порядку денному було вирішено обрати двох заступників голови – одного від депутатів, іншого – від сільського голови. Голосування було таємним щоб група депутатів, яку “очолює” Корост не створювала тиск на інших. Першим заступником Івана Гарькавенка обрали Володимира Гриценка – самовисуванець на місцевих виборах, який посів третє місце.

– Дякую за проявлену довіру. Я хотів робити все для громади і радий, що все ж таки маю такий шанс. – говорить Гриценко.

Другого заступника так і не було обрано. Це питання перенесли на наступне засідання.

Віктор Козаченко

Коментувати

3 Коментарів
Наташа
• 17:53 | 20 листопада 2015

гнать её в шею надо оттуда

Відповіcти
Валентина
• 15:28 | 16 листопада 2015

от же ж лярва стара!
На колодкИ насіння лузати, а не в селищну раду припхалася скандали влаштовувати.
І куди вона те відео пошле – ригіоналам, що повтікали, чи тим, що перефарбувалися? Чи замість серіалів переглядатиме?
Не захотіли люди бачити тебе головою – прийми це з достоїнством
На фото бабище – фєєєєєєєєєєєєє!

Відповіcти
Маруся
• 14:59 | 20 листопада 2015

А для мене, власне, ця стаття – повна дурниця. Кілька років тому вона би мені (моооже) і сподобалася. Ну, знімає вона на телефон інших, і що? хтось в штани накакав, бо зайве може ляпнути? Але треба дивитися на те, скільки вона зробила для селища, яке було засраним і нікчемним. Отой темний парк, де тільки бухали і пісяли(до речі, в свій час ми , молодь, боялися вночі ним ходити). Памятаю, попередня влада до неї казали, що нічого не зробиш і грошей нема на впорядкування парку. А тепер всі пишаються парком, фоткаються там на весілля і так.. В соціальних групах котелевці ледь не всі на фоні фонтану і парку))). Для мене зараз вона не “бабище”, як написала “не бабище автор Валентина” , а нормальна пробивна жінка, яка має владу. Але вона не врахувала, що люди зовсім не люблять, щоб їх напрягали, вона невдячні, а вона таки їх нормально напрягала. І інколи і правильно робила. Да, партія Регіонів – її помилка (я ненавиджу щиро цю партію). Короче, моя думка така, що у котелевців дуже коротка пам”ять і їм знову світить гівно, як було до керівництва Корост. Це питання часу.

20 січня 2018
19 січня 2018