Котелевські пристрасті

3

 13 листопада у селищі Котельва  пройшла сесія новообраної селищної ради. Останнім часом засідання у цьому залі проходять дуже бурливо і не без причини.

Не встиг новообраний сільський голова Іван Гарькавенко розпочати другу сесійну раду так одразу ж пішов шквал емоцій та заперечень. Річ у тому, що більшість депутатів вважає, що сільський голова не закрив попередню сесію і за їхньої думки це не є правильно. На Гарькавенка продовжує тиснути більшість депутатів і він все ж таки йде на компроміс – розпочинає друге засідання першої сесії.

– Вони будуть постійно заважати моїй роботі. Так сплановано, – говорить Іван Михайлович.

IMG_7997

Засідання сільської ради

За його словами у складі селищної ради діє група із більшості депутатів, якою керує його опонент на виборах Тетяна Корост – герой України, екс-голова Котелевської РДА часів Януковича та керівник агрофірми «Маяк». Він пояснює це тим, що все ж таки йому вдалося з чималим відривом перемогти, але такий результат її не влаштовує.

– Мені довіряють люди. Мені нічого боятися, – заявив селищний голова.

Тетяна Корост також була присутня на засіданні. Вона періодично підходила до деяких депутатів та час від часу нахабно знімала процес на телефон.

IMG_7935

Тетяня Корост вміє знімати на телефон

Між іншим, робота сільської ради розпочалась. На порядку денному було вирішено обрати двох заступників голови – одного від депутатів, іншого – від сільського голови. Голосування було таємним щоб група депутатів, яку “очолює” Корост не створювала тиск на інших. Першим заступником Івана Гарькавенка обрали Володимира Гриценка – самовисуванець на місцевих виборах, який посів третє місце.

– Дякую за проявлену довіру. Я хотів робити все для громади і радий, що все ж таки маю такий шанс. – говорить Гриценко.

Другого заступника так і не було обрано. Це питання перенесли на наступне засідання.

Віктор Козаченко

21 липня 2018
20 липня 2018