Концерт на бруківці: як полтавці відзначили День народження Кузьми Скрябіна

17 серпня 2016 року Кузьмі Скрябіну виповнилося б 48 років. Саме в цей день у Полтаві пройшов концерт пам’яті українського музиканта.

IMG_7993

На бруківці перед «Львівською кав’ярнею» зібралася понад сотня полтавців, щоб послухати пісні гурту «Скрябін» у виконанні місцевих музикантів. Як зазначив ведучий концерту Сергій Одаренко, на заході виконувалися і хіти, і менш відомі пісні, брали участь як професійні колективи, так і аматори. Зокрема, серед учасників були представники гуртів «Сестра Керрі», «Брат Кіндрат», «Транс-Формер» та інші. Це все свідчить про те, що пам’ять про Андрія Кузьменка та його музику живе у серцях полтавців.

IMG_7977

Ідея такого концерту народилася ще взимку.

– У лютому мої друзі і знайомі зіграли пісні «Скрябіна», коли проходив вечір пам’яті, приурочений до роковин загибелі Кузьми. Ось я і запропонував зробити хороший якісний концерт влітку, щоб і простіше, і до дня народження. А далі вже почали займалися підбором кадрів, репетиціями, – говорить учасник концерту Антон Нестеренко.

Крім пісень, на концерті були виступи людей, які особисто знали Андрія Кузьменка. Вони ділилися спогадами про нього, згадували найбільш знакові та найемоційніші моменти.

IMG_7978

Серед глядачів була не лише молодь, а й люди старшого покоління, що свідчить про популярність пісень «Скрябіна» серед усіх верств населення. Захід також привернув велику увагу і журналістів місцевих телеканалів та інтернет-видань. Загалом музиканти виконали близько 20 пісень із репертуару групи «Скрябін», а полтавці хором підспівували найвідоміші хіти.

IMG_7989

IMG_8011

IMG_8113

Зауважимо, що аналогічні концерти проходили у цей день і в інших містах України.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Було дуже круто! Дякую, люди!

2016-08-18
Фрегат
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: