Концерт гурту “Грибы” у Полтаві. Як це було (відео)

0

4 квітня у концерт-холі “Villa Крокодила” виступила хіп-хоп банда “Грибы”. Про те, як вони навалювали бас – дивіться у ексклюзивному відео від журналістів “Трибуни”, яким вдалося побувати на запальному концерті, що зібрав більше 1000 полтавців.

Гриби (рос. Грибы)  — український музичний гурт, заснований у Києві 2016 року. До його складу входять засновник лейблу Kruzheva Юрій Бардаш, репери Ілля Капустін (4atty aka Tilla) і Симптом НЖН.

28 квітня 2016 року «Грибы» виклали на YouTube свій перший відеокліп «Интро», який менше ніж за місяць набрав мільйон переглядів. Те саме відбулося із другим відеокліпом «Копы», який вийшов 11 вересня 2016 року.

IMG_2488

11 листопада 2016 року гурт випустив третій відеокліп «Велик», а також виклав у мережу Інтернет дебютний альбом під назвою «Дом На Колесах ч.1». Наприкінці року пройшли гастролі по містах України, Росії та Білорусі. Концерт в Києві відбувався на індустріальній території кіностудії імені Олександра Довженка.

Відмінною рисою гурту є звучання на стику хіп-хопу і хаузу (хіп-хауз), а також відмова від будь-яких контактів з пресою: «Грибы» не дають інтерв’ю, не беруть участі у фотосесіях і прагнуть анонімності. Усі відеокліпи гурту містять скетчі (короткі комедійні сценки), які виконав Kyivstoner (відеоблогер Корреспондент Радужный) — неформальний учасник колективу/ В кінці 2016 року через конфлікт з Юрієм Бардашем Kyivstoner покинув гурт.

У 2016 році на премії «Jagermeister Indie Awards 2016» група перемогла в номінації «Сингл року» з піснею «Intro».

У 2017 році гурт «Грибы» отримав нагороду Yuna у номінації «Відкриття року».

Відео: Рузанна Давітян, Роман Грицун

Монтаж: Сергій Котелевець

Коментувати

19 березня 2018