«Контрацепція: це ваше життя, це ваша відповідальність» – у Полтаві пройшла щорічна акція

Що потрібно знати про контрацепцію, навіщо вона потрібна та яка зараз статистика в Україні – про це та інше розповіли на традиційній вуличній акції до Всесвітнього дня контрацепції, яка відбулася сьогодня, 26 вересня, у Полтаві.

DSC_0269

– Ми прагнемо, щоб у молодих людей вагітність була запланованою, дитина – бажаною, а секс – безпечним, – зазначили у БО «Світло надії».

Організатори акції – БО «Світло надії» та Клініка, дружня до молоді управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому.

Мета акції – розширення знань з питань сучасної контрацепції серед молодих людей.

DSC_0266

Фахівці медичної справи наголошують на тому, що при виборі контрацептивів, необхідно обов’язково проконсультуватись із лікарем, і головне-бути впевненим у своєму партнері.

– На даний момент в Україні існує сумна статистика, оскільки Україна серед країн Європи посідає лідируючі місця за кількістю абортів серед дівчат віком до 18 років, – додали працівники БО «Світло надії».

DSC_0252

Подібними акціями організатори прагнуть привернути увагу молоді та сформувати відповідальне ставлення до репродуктивного здоров’я.

– Основний актив молодих людей – це їх власне здоров’я, відповідно дбайливе ставлення до свого здоров’я та життя. Тому що якщо вони будуть здорові, якщо вони будуть ставити преед собою цілі і досягати їх, то у них все обов’язково вийде.

DSC_0266

Довідково: 26 вересня 2007 з ініціативи ряду організацій, що займаються питаннями репродуктивного здоров’я і проблемами планування сім’ї, вперше було відзначено Всесвітній День контрацепції (\УогІс1 Сопігасерііоп Оау), і з тих пір він проводиться щорічно. Всесвітній День контрацепції – довгострокова кампанія, спрямована на всіх жінок і чоловіків репродуктивного віку. її головний девіз: «Контрацепція: це ваше життя, це ваша відповідальність».

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: