Комунальну газету «Полтавський вісник» відпустили у «вільне плавання»

Полтавської міської ради більше не буде у списку співзасновників видання «Полтавський вісник». Відповідне рішення було прийняте на черговій сесії міськради, яка відбулася 27 квітня.

Вісник Полт

Із фотогалереї «Три одиниці Полтавського вісника». Фото: visnyk.poltava.ua

Справа в тому, що 24 листопада 2015 року Верховною Радою України було прийнято законопроект №1123 «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Президент України підписав закон №917-VIII «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» 26 грудня 2015 року. Із 1 січня 2016 року розпочалося так зване «роздержавлення преси», тобто – вихід органів місцевого самоврядування та влади зі складу засновників та співзасновників газет та інших засобів масової інформації.

1

Оксана Деркач

На підставі пропозиції та протоколу зборів трудового колективу Редакція газети «Полтавський вісник» стосовно способу реформування полтавська міська рада погодилася з участю у реформуванні друкованого засобу інформації. Це рішення на сесії міської ради озвучила секретар Оксана Деркач

– Редакція газети провела збори, і протокольно визначилися з тим, щоб запропонувати міській раді вийти із співзасновників цього підприємства. Спосіб такий: вихід з органів державної влади, інших державних органів місцевого самоврядування зі складу засновників чи співзасновників друкованого засобу масової інформації та редакції з перетворенням її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назв, цільового призначення і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації, – розповіла Оксана Деркач.

З цим погоджується і мер Полтави Олександр Мамай

– Є закон України про реформування. Редакція газети провела збори і визначилися запропонувати міській раді вийти із співзасновників видання. Колектив хоче спробувати самостійно працювати.

Газета «Полтавський вісник» є одним з найдавніших друкованих засобів масової інформації в Україні. Її було засновано у 1902 році, хоча в період із 1917 по 1990 рік не видавалася.

2

Зараз видання є щотижневою газетою із загальним тиражом 74 тисячі примірників. Редактор – Лариса Семеняга. Газета виходить по четвергам.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Зачем эта мукулатура если теперь есть Трибуна?

2016-04-27
Создатель
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: