Комісія з питань встановлення пам’ятника Небесній сотні у Полтаві розпочне роботу цього місяця

1 червня на другому пленарному засідання сьомої сесії обласної ради виступив її колишній очільник Петро Ворона. Він закликав поліцію звітувати про хід розслідування пошкодження меморіальних дошок загиблим учасникам війни та сході, а також запитав у Валерія Головка про початок роботи комісії із встановлення пам’ятника Небесній сотні.

Ворона

Петро Ворона

Політик розповів, що з приводу встановлення пам’ятника ведуться розмови, однак обласна влада не вживає ніяких кроків до практичних дій.

– Хочу запитати у Валерія Головка, коли розпочне свою діяльність комісія по встановленню пам’ятника героям Небесної Сотні. Більше року про це ведуться розмови, але далі балачок справа не пішла, – заявив Ворона.

Валерій Головко одразу відповів на поставлене питання:

– Комісія розпочне працювати у червні, – сказав голова ОДА.

Нагадаємо, що у Полтаві на місці колишнього пам’ятника Леніну розмістили меморіал загиблим під час Революції Гідності 2013 – 2014 років. 15 травня у Полтаві біля монументу героям «Небесної Сотні» невідомі пошкодили скульптурне зображення Божої матері.

13287985_1161478063894269_1187348602_o

Голова ОДА Валерій Головко

Також варто нагадати, що 29 травня близько 1:48 полтавець повідомив поліцію про перше пошкодження меморіальної дошки Антону Грицаю на будівлі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Всього вандали розбили три меморіальні дошки, що увічнюють пам’ять про загиблих учасників АТО.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: