Коломойський та група «Приват» повністю контролюють «Укртатнафту» – Коболєв

Наприкінці квітня, прем’єр-міністр України Гройсман, Коломойський та голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв намагалися вирішити ключові питання діяльності «Укрнафти». Після того були внесені зміни до закону щодо акціонерних товариств.

Через зміни у законодавстві Україна втратила контроль над компанією «Укртатнафта», яке розташоване у місті Кременчук.

kobolev_andrey_naftogaz

Андрій Коболєв

Про це у інтерв’ю для видання «Дзеркало тижня» заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв:

– Ми повністю втратили контроль над «Укртатнафтою». Якщо раніше його ще можна було намагатися відновлювати, то зараз це практично неможливо, – наголосив Коболєв.

Він зазначив, що В «Укртатнафті» і «Укрнафті» є частки акцій «Нафтогазу» і «Привату».

15

Таким чином, контроль над «Укртатнафтою» дозволяє групі «Приват» також впливати на бізнес «Укрнафти».

– В будь-якому випадку менеджменту «Укрнафти» главі її правління, хто б він не був, доведеться домовлятися з Коломойським про переробку цієї нафти на єдиному діючому нафтопереробному заводі – «Укртатнафті», – пояснив Коболєв.

Крім того, за рішенням суду компанії групи НАК «Нафтогаз України» мають повернути «Укрнафті» 2 млрд кубометрів газу. Рішення «просудили» аж до Верховного суду. Можете подивитися пачку документів у цьому судовому спорі і всі рішення судів.

– Ми намагалися домогтися перегляду рішення у Верховному суді за знову відкритими обставинам. Поки що всі наші спроби були безуспішними. З точки зору Коломойського, так, як він, напевно, бачить ситуацію, дебітори повинні розрахуватися з «Укрнафтою». Є «Нафтогаз», точніше, «Укртрансгаз», який повинен згідно з рішенням судів повернути «Укрнафті» 2 млрд кубометрів газу. Є інші компанії — дебітори НАКу. Мовляв, нехай щось поверне «Нафтогаз», а щось повернемо ми. Точніше, ці приватні компанії. Позиція дуже проста й невигадлива. Вона, на наш погляд, перманентно заводить переговори в глухий кут. Тому що це не питання нашого бажання чи небажання. Питання в тому, що цього газу в «Укртрансгазі» немає. Не можна повернути те, чого немає. Наш принцип переговорів із Коломойським із зазначеного питання в цьому і полягає. Цей газ був у попередні роки переданий населенню і давно використаний. «Укрнафта» зобов’язана була, згідно з постановою Кабміну, весь видобутий газ продавати для забезпечення потреб населення.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Какие же они дебилы!

2016-05-23
Толян
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: