Колишній керівник УДАІ в Полтавській області заочно засуджений

0

Сьогодні Октябрський районний суд Полтави оголосив обвинувальний вирок, заочно засудивши колишнього керівника УДАІ.

gavel

Колишній керівник УДАІ в Полтавській області заочно засуджений

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Чоловіка засуджено за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди,  вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, повторно, поєднане з вимаганням) до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, з конфіскацією всього особистого майнаЗазначена особа також позбавлена спеціального звання – полковник міліції.

Під час судових слухань прокуратура довела, що колишній начальник УДАІ УМВС України в області упродовж травня – грудня 2014 року неодноразово вимагав та одержував від підлеглих працівників неправомірну вигоду за прихильне ставлення до них під час проходження служби та можливість продовжувати працювати на займаних посадах. Загальна сума отриманих грошей – 13 тис. дол. США“, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Вирок суду 1-ї інстанції поки що не набув законної сили. Сторони процесу мають право оскаржити його протягом 30 днів до апеляційного суду.

Нагадаємо, що колишній керівник УДАІ в Полтавській області Петро Блажівський у грудні 2015 року 3 рази не з’явився на судові засідання з приводу звинувачення за вимагання хабарів у великих розмірах. Після того, як він другий раз не прийшов до суду, був оголошений його розшук. У квітні цього року стало відомо, що він наразі знаходиться у своїх родичів в АР Крим.

20 травня 2018
19 травня 2018