“Код Френч” – виходить серіал про запис у Франції нового альбому гурту Бумбокс

На початку листопада 2018 багато ЗМІ, за що честь їм і хвала, публікували матеріали про роботу групи Бумбокс в знаменитій французькій студії «La Fabrique».

Дійсно, почавши записувати новий альбом «Таємний Код» в Києві, на улюбленій студії «Бобіна», ми в якийсь момент, з подачі Андрія Хливнюка, вирішили не обмежуватися рамками однієї країни й відповісти на питання, яке нам постійно ставлять: «Чи відрізняється студійна робота в Україні від роботи в іншій країні?».  Коротко – «Чому Франція?».

Для того, щоб відповідь іскрилася неспростовними аргументами і була цікава всім, від школяра до міністра, ми вирішили відзняти все, що з нами відбувається у вигляді документального серіалу. Рекрутувавши Дениса Дужника в якості оператора-постановника (зняв для ББ такі відео, як: «Люди», «Рок-н-рол», «Голий Король») і Станіслава Гуренка, як режисера монтажу («Тримай мене», live «Злива», «Скрейчово»), ми відзняли в Сан Ремі де Прованс терабайти відео, які постараємося вмістити в чотири серії, хронометражем від 30 до 40 хвилин.

Назвати серіал вирішено було «Код Френч». І написати можна красиво, що блискуче виконала Евеліна Яцеленко (працювала над оформленням міні-альбому й туру «Люди»), і з назвою альбому «Таємний Код» правильно перекликається.

«Код Френч» – це не перша спроба Бумбокс систематизувати враження. На Youtube-каналі гурту за бажання можна подивитися відео з туру «Люди», покататися з ББ по США, сходити в спортзал з Андрієм Хливнюком і підспівати Девіду Гілмору.

«Код Френч» для тих, хто разом із жартами й «солдатськими історіями» дійсно цікавиться музикою. Не тільки її кінцевою складовою, у вигляді синглу чи кліпу, великого концерту чи прес-конференції артиста, але музикою в момент її створення. Ти бачиш як переживають і радіють дорослі музиканти, як налагоджується спілкування з людьми, яких ти не знав п’ять хвилин тому, як механічне виконання пісні розсипається і з’являється та сама магія, яка в майбутньому буде качати тебе з крихітного динаміка телефону і на стадіонному концерті – саме про це «Код Френч».

Прем’єра серіалу «Код Френч» відбулась 11 грудня.

Фото: Валентин Матіюк
Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Оце прикольняцька тема. Це після Хливнюка почалися акції протесту в Парижі)))

2018-12-11
Тед
Відповіcти
0

Люблю фільми про фільми, як знімали, приколи, дублі, але вперше фільм про зйомки кліпу і така специфічна подача…Клас.

2018-12-11
Влад
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: