Клуб усвідомленого саморозвитку. Фінансовий експерт та аналітик Олена Мазура

В гостях у «Трибуни» Олена Мазура – підприємець, фінансист, маркетолог, бізнес-тренер, особистий коуч, автор циклу тренінгів і методик з розвитку бізнесу та особистих фінансів. Олена понад 20 років займається бізнесом і розвитком прибуткових напрямків, переважно онлайн, не прив’язуючись до офісу. Бізнес-тренінги і розвиток особистості стали не тільки її захопленням, а з практикою і підвищенням рівня – невід’ємною частиною життя. Проводить цикл тренінгів для розвитку бізнесу, відносин з особистими фінансами і грошима, в цілому, та рішення паралельно інших життєвих завдань.

У попередньому випуску тренерка з йоги Юлія Кононенко розповіла нам про специфіку даної практики, а також про можливості її використання у повсякденному житті.

Залишити відповідь
Коментувати

10 Коментарі

Елена выглядит очень уверенно и профессионально, говорит полезные вещи. Как можно связаться и обсудить, чтоб попасть в клуб и сотрудничать? Я предприниматель, интересуют инвестиции и может буду тоже полезен вашему клубу, имею большой опыт по обучению и работе с личным составом. Если можно получить такой ответ здесь.

2017-10-11
Сергей
Відповіcти
0

Сергей, благодарю за Ваш отзыв и желание участвовать в нашем клубе даже в качестве партнера, а не только инвестора или клиента. Я очень ценю конструктив и полезность, поэтому напишите мне лично Ваши пожелания и рекомендации, можем обсудить детальнее и даже разработать стратегию. Клуб закрыт от проходящих мимо, но открыт для таких, как Вы. http://elenamazura.biz/kontakty/

2017-10-12
Елена
0

Полезная информация! Виден многолетний опыт и профессионализм! Елена, абсолютно с Вами согласна в отношении ведения бизнеса в онлайне. Интересен Ваш подход к людям и бизнесу! Заинтриговали Закрытым Бизнес клубом!)

2017-10-10
Марина
Відповіcти
0

Благодарю Вас, Марина. Рада, что Вы прочувствовали основную мысль, идею подхода к людям и к их ценностям. По поводу клуба – никакой интриги))) Просто Игорь журналист немного в курсе и задал вопрос, а я пока не делаю рекламу, но с удовольствием отвечу Вам в личном сообщении. Найдите меня на Фейсбук, пообщаемся. Клуб – для пользы предпринимателей и предприимчивых людей.

2017-10-10
Елена
0

Оце я розумію рівень! Як сказав Білл Гейтс – “Якщо вас немає в інтернеті, значить вас не існує” .
В Олени і дійсно є чому повчитися. Далеко не кожен може організувати закритий клуб бізнесменів, щоб допомагати людям втілювати їхні ідеї і мрії в життя. Респект!

2017-10-09
Владислав
Відповіcти
0

Дякую, будемо творити історію разом!

2017-10-10
Олена
0

Робота, яка не прив`язана до офіса? Таке не зможуть зрозуміти більшість наших роботодавців. Совок ще не вивітрився з нашого повітря

2017-10-09
Марічка
Відповіcти
0

Марічко, дякую за відгук. В мене є багато реальних прикладів і навіть особистих, що це досить ефективно працює. Але Ви абсолютно праві, що наші люди ще не зовсім стали сучасними. Тож моя мета – якомога більше корисної допомоги і сучасних інструментів втілювати в життя нашого міста і підтримати підпріємців, кому це потрібно.

2017-10-10
Олена
0

Вот такой должна быть женщина – сильная, независимая, умная и сексуальная

2017-10-09
Анна
Відповіcти
0

Благодарю Вас, Анна. Надеюсь, информация в интервью была познавательна и полезна, вопросы для меня были экспромтом и я отвечала искренне, от души, что думаю и знаю. Обращайтесь, если Вам или Вашим знакомым я смогу быть полезна.

2017-10-10
Олена
0

Останні новини:

Читайте також: