Кількість міського транспорту зросла до 75%

3

На ранковій апаратній нараді міськвиконкому заступник начальника відділу транспортних перевезень та зв’язку міськвиконкому Сергій Шпак доповів про теперішній стан роботи громадського транспорту.

За його словами, минулого тижня перевізникам було зроблено 19 попереджень. Один із зазначених перевізників за власною ініціативою відмовився від трьох маршрутів, наразі триває підготовка до конкурсу на його заміщення. Також він зазначив, що перевізники збільшили кількість автобусів з 50 до 75%.

Олександр Шамота заявив, що перемовини з перевізниками тривають, але поки останні намагаються шантажувати владу — результату не буде. Він зазначив, що процедура підвищення тарифу на перевезення повинна бути проведена відповідно закону, на що необхідний час. Незважаючи на поступове налагодження контакту з перевізниками, Олександр Шамота все ж таки вважає, що лише комунальний транспорт владнає всі проблеми з міськими перевезеннями.

Щодо компенсації вартості проїзду пільговикам, то про обсяги можливого фінансування на 2019 рік говорити ще рано.

— Наразі ще розглядається бюджет, його ще не має у остаточному вигляді. Я думаю, що 21 грудня ми вийдемо на сесію і матимемо розуміння який насправді бюджет та кому і за що ми компенсуємо кошти.

Виплати перевізникам за грудень імовірно будуть корегуватись з огляду на грудневі події.

15 февраля 2019
14 февраля 2019
13 февраля 2019