Кілька кандидатів у нардепи влаштували безкоштовні концерти заради піару

На Полтавщині кандидати-мажоритарники намагались привернути увагу виборців концертами відомих виконавців. Про це повідомляє Громадський рух «Чесно».

Кілька кандидатів у нардепи влаштували безкоштовні концерти заради піару

Безкоштовні концерти є традиційним методом здобути прихильність виборців. При цьому такі заходи проходять по всій країні. Зокрема у Диканьці, 29 червня, гурт «ТІК» дав концерт на підтримку самовисуванця в окрузі №147 Олега Кулініча. Щоправда, наступного ж дня гурт виступав на Вінничині на підтримку «Української стратегії» Володимира Гройсмана.  За цю ж партію «ТІК» агітував співом 2 липня в Тульчині, а 3 липня виступав у Бершаді.

У той же час у 144-му окрузі «відзначився» ексмер, а нині самовисуванець Олександр Мамай, який запросив потенційних виборців на концерти Олега Винника та гурту «Антитіла».

— Наприкінці травня на своїй сторінці у Facebook він улаштував конкурс і протягом тижня щодня дарував по 100 квитків. Так само кандидат роздавав квитки на концерт Олега Винника. До речі, квитки на концерт гурту «Антитіла» коштували від 350 до 550 грн, а Олега Винника — від 350 до 600 грн, — повідомляє рух «Чесно».

Ще один кандидат від Полтавщини — Ігор Лінчевський організував концерт у Лубнах на День міста. Намет з агітацією за кандидата стояв під час виступів гуртів «Big Band» і «Radio stars», але коли на сцену вийшов «Ляпіс-98», його прибрали.

Серед інших популярних методів агітації у «Чесно» відзначають: організацію різноманітних спортивних змагань, благодійну допомогу громадянам чи державним закладам освіти та охорони здоров’я та інші.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Ляпіс перевершив усіх співаків,як таке можна було заказать. Ще й агітувать заборонили.

2019-07-06
Вера
Відповіcти
0

А шо, Поляковії не буде????

2019-07-06
Оксана
Відповіcти
0

Якось мало-мало концертів як для виборів,ранше було густіше якось чи шо. А тут і свято,можна було б якось зарісуваться,ну ні -економлять. На шо рощитують..

2019-07-06
Валя
Відповіcти
0

Та люди на концерти ходять,а чого б ін і,а голосуватимуть за кого схочуть,явно не за концерт.

2019-07-06
Іра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: