Керівництво Укравтодору та місія Світового банку обговорили реконструкцію дороги Київ-Харків в межах Полтави

0

Начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський разом з головою Полтавської ОДА Валерієм Головком зустрілися в Укравтодорі з представниками місії Світового банку. Тема розмови – реконструкція автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах міста Полтава в районі McDonalds.

Фото: new.pl.ukravtodor.gov.ua

Фото: new.pl.ukravtodor.gov.ua

– Раніше планувалося, що за кошти кредиторів побудуємо другу чергу обходу Полтави, але проаналізувавши фінансову частину, дійшли висновку, що реконструкція наявної дороги буде коштувати на 1 мільярд гривень дешевше, ніж будівництво обходу, – пояснює В.Трояновський.

Разом з радником голови УАД Олександром Кавою керівництво Служби презентувало пропозиції щодо майбутньої реконструкції. За рахунок 3-Dмоделювання чітко прослідковується рух всіх потоків транспорту.

– Укравтодор детально вивчав пропозицї Служби автодоріг. Ми виїжджали на безпосереднє місце перетину двох міжнародних шляхів – Київ-Харків та Полтава-Олександрія. Побудувавши там розв’язку, ми розмежуємо транзитний та місцевий транспорт, – розповідає радник голови Укравтодору Олександр Кава.

Наразі триває передача вулиць Київське та Харківське шосе на баланс Укравтодору. Нині ними опікується міська влада.

Фото: new.pl.ukravtodor.gov.ua

Фото: new.pl.ukravtodor.gov.ua

– Будівництво подібної розв’язки стане візитною карткою Полтави, її автомобільними воротами, – резюмує голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

За матеріалами прес-служби Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Коментувати

18 березня 2018
17 березня 2018