Керівнику підприємства, який ухилився від сплати податків, повідомлено про підозру

Повідомлено про підозру голові правління одного з приватних акціонерних товариств за фактом умисного ухилення від сплати податків (ч. 1 ст. 212 КК України) при закупівлі бітумів на суму понад 1 млн. грн.

Нелегальна зарплата. Долари, конверт, наручники.

Керівнику підприємства, який ухилився від сплати податків, повідомлено про підозру

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

За словами прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури області Олексія Бондаренко, товариство упродовж 2015-2016 років придбавало за удаваними угодами у підприємств, які входять до складу «конвертаційного центру», послуги та товарно-матеріальні цінності, зокрема бітуми, що використовували для виготовлення асфальтобетонної суміші та облаштування дорожнього покриття.

«Проведення «псевдогосподарських» операцій надало можливість незаконно конвертувати безготівкові кошти у готівку, завищити вартість бітумів та мінімізувати доходи підприємства на суму майже 2 тис. грн. за тонну«, – зазначають у прес-службі.

Наразі досудове розслідування триває, вживаються заходи для забезпечення відшкодування збитків. Із цією метою на вимогу прокуратури суд наклав арешт на кошти, що знаходяться на банківських рахунках підприємства.

Нагадаємо, днями на Полтавщині працівники податкової міліції і прокуратури припинили незаконну діяльність конвертаційного центру з обігом понад 70 млн. грн.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: