Нардеп Каплін заявив про відкриття штабу контролю перевізників

Очільник «СДП» розповів про створення штабу контролю перевізників Полтави.

Каплін заявив про відкриття штабу контролю перевізників

Повідомлення про це Сергій Каплін розмістив на своїй офіційній сторінці. Рішення про відкриття він пов’язує з необхідністю дотримання умов меморандуму між фракціями ПМР та перевізниками. Офіс «штабу» розташовано у будинку №1а по Ломаному провулку.

— Запрошуємо із скаргами. Наші адвокати і юристи щодня працюють з вашими зауваженнями та направляють депзвернення, — пише Каплін.

Він зазначив, що кожного разу, коли приїздить до Полтави, користується громадським транспортом. Останнього разу він разом з іншими представниками «СДП» провів імпровізовану інспекцію маршруток міста. Також до посту прикріплено відеозвернення, у якому нардеп демонструє приміщення «штабу боротьби проти нечесних перевізників та наркомафії».

Перевізники ж коментують рішення нардепа іронічно, говорячи, що Сергій Каплін лише піариться, а не вирішує реальних проблем.

— Взагалі, це просто смішно. Пану депутату нічим займатись — піаритись на проблемах міста, які сам і спричинив. В місті немає ніяких інших проблем? Я просто його не розумію. Нехай краще дороги зробить, для початку, як обіцяв. Де його дії? Це тільки піар, піар і ще раз піар. За чесний піар необхідно відповідати, а не лише піаритись. Його рейтинг на виборах продемонстрував все, що він може зробити. Президентські вибори все показали, — говорить керівник ТОВ «Євробус Полтава» Михайло Костов.

На закиди щодо політичної мотивації створення штабу перед парламентськими виборами Каплін не відповів. Взагалі за кілька годин за номером, названим у відео самим Капліним (0675407096), слухавки так ніхто і не зняв, а надвечір телефон взагалі вимкнули.

Крім того, у своєму відеозверненні Сергій Каплін звинуватив поліцію у кришуванні наркоторгівців та перевізників. Він зазначив, що міністр МВС Арсен Аваков повинен «роздати поліцейським, крім дубинок, ще й фарбу та пензлі». Як реагуватимуть правоохоронці на пропозицію нардепа, також наразі невідомо.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Та хай і піариться,аби місту на користь.

2019-05-27
Віолета
Відповіcти
0

Ну хіба заради інспекції. Тоді уявляю Капліна в маршрутці. А взагалі,це добре,що повився такий штаб.

2019-05-27
Ганна
Відповіcти
0

Каплін користується громадським транспортом? Та ну!

2019-05-27
Наталія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: