Капітан «Ворскли» через травму пропустить гру з «Карпатами»

Капітан полтавської «Ворскли» Володимир Чеснаков, який у минулому матчі чемпіонату України проти «Зірки» зламав ніс, не встигає відновитися після отриманого ушкодження. Тому наступну гру проти львівських «Карпат» футболіст пропустить. Хоча сам Чеснаков жартує, що міг би вийти на поле в масці черепашки-ніндзя, якою грається його син.

Капітан «Ворскли» через травму пропустить гру з «Карпатами»

Капітан «Ворскли» через травму пропустить гру з «Карпатами»

Про це він особисто заявив під час спілкування із прес-службою команди.

– Мій ніс став навіть рівнішим, ніж до зіткнення, – посміхаючись розповідає Володимир. – Мені одного разу на тренувальних зборах вже діставалося по носу. Тоді ніс викривило дуже сильно. Так вийшло, що зараз влучило в ту ж саму точку. Після гри, наступного дня мені вирівняли ніс. І зараз він такий рівний, що всі кажуть, що ніс у мене красивий, кращий, ніж був. Звісно, я б краще уникнув такого зіткнення, але від цього ніхто не застрахований. Зараз почуваю себе добре. Дуже чекаю, щоб розпочати повноцінні тренування і буду допомагати своїй команді. У мого сина Микити є маска черепашки-ніндзя, хіба що в ній, – зі сміхом підвів підсумок Володимир Чеснаков.

Раніше ЗМІ повідомляли, що на 5-й хвилині гри в Кропивницькому капітан «зелено-білих» зіткнувся з гравцем «Зірки» Чичиковим. Після цього епізоду лікарі допомогли Чеснакову покинути поле.

Володимир Чеснаков

– Обстеження показало, що у Володимира перелом кісток носа зі зміщенням. Тут же були проведені всі необхідні маніпуляції, і тепер, за словами клубного лікаря «Ворскли» Миколи Ігнатенка, футболіст звільняється від активних фізичних вправ щонайменше на тиждень, – повідомлялося у прес-службі клубу.

Окрім втрати Чеснакова «Ворскла» має ще одну кадрову проблему. У грі проти «Зірки» четверту жовту картку в сезоні отримав хавбек Володимир Одарюк.

Володимир Одарюк

Володимир Одарюк

Він також пропустить наступний домашній матч проти «Карпат».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: