Канадські партнери завітали до Полтави щоб поділитися досвідом

0

 Вчора 16 березня у Полтавській ОДА відбулася зустріч її представників із представниками Канадського Проекту ПРОМІС з метою обговорення методів вдосконалення механізмів планування та стимулювання розвитку територіальних громад.

Фото: adm-pl.gov.ua

Фото: adm-pl.gov.ua

-Полтавщина увійшла у четвірку областей, які приймають участь у реалізації проекту допомоги місцевому самоврядуванню. Це висока відповідальність перед нашими партнерами. Необхідно підтвердити нашу спроможність та показати як реалізується реформа децентралізації місцевого самоврядування в Полтавській області, – зазначив голова ОДА Валерій Головко.

Кейрі Ворд, головний радник з питань врядування, розповіла про те, що у нашій області проект ПРОМІС праціє у трьох напрямках.

-Міжнародні проекти дуже важливі для нашої області, вони є великим потенціалом у налагодженні співпраці та отриманні інструментарію для управління та забезпечення ефективного розвитку, залучення додаткових інвестицій в Полтавську область, –  наголосила вона.

Крім цього, учасники форуму обговорили способи підвищення кваліфікації держслужбовців та ознайомилися з методами втілення демократичного врядування в громадах.
Своїм досвідом успішного місцевого економічного розвитку та демократичного врядування з присутніми поділилися депутат міської ради м. Вон (провінція Онтаріо, Канада) Алан Шефман.

Довідка: ПРОМІС – це проект спрямований на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку.

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018