Кабмін запровадив надзвичайний стан в енергетиці

Кабінет міністрів прийняв розпорядження «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії», яким фактично вводиться надзвичайний стан в енергетиці. Про це повідомляє «Українська правда».

Кабмін запровадив надзвичайний стан в енергетиці

Кабмін запровадив надзвичайний стан в енергетиці

Відповідне рішення затвердили на позачерговому засіданні уряду 15 лютого.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман засудив блокування поставок вугілля антрацитової групи з територій, тимчасово непідконтрольних уряду. Він закликав учасників блокади її зняти, адже вона загрожує енергетичній безпеці України:

– Все інше, будь ласка, блокуйте, контролюйте, боріться з контрабандою і в цьому питанні можете на мене розраховувати, – зазначив Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

Як відомо, 12 лютого Гройсман заявляв, що блокування поставок вугілля з непідконтрольних Україні територій Донбасу може спричинити зупинки і відключення у сфері електро- і теплопостачання по всій території країни. Після цього, 13 лютого на засіданні антикризового штабу компанія «Укренерго» та Міністерство палива та енергетики пропонували уряду ввести надзвичайний стан на ринку електроенергії через блокування поставок антрациту із неконтрольованих територій Донбасу.

В.о. керівника «Укренерго» Всеволод Ковальчук заявив, що за умови введення надзвичайного стану в енергетиці антрацитового вугілля вистачить в Україні на 40 діб.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

“надзвичайний стан” – головним бандюкам країни , насалику зокрема, перекрили джерело доходів? Я правильно розумію?

2017-02-16
Валентина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: