Кабмін розгляне передачу Кадетського корпусу до державної власності

Депутати міськради планують звернутись до Кабміну щодо прийняття будівлі Кадетського корпусу у державну власність.

Кабмін розгляне передачу Кадетського корпусу до державної власності

Відповідне звернення ініціює депутат від ВО «Свобода» Юліан Матвійчук. Про що останній доповів на засіданні бюджетної комісії.

Нагадаємо, міська рада наприкінці жовтня проголосувала за надання згоди на передачу Кадетського корпусу. Протягом 2-х місяців Кабмін повинен був прийняти рішення про прийняття будівлі до державної власності. Проте, як зазначив Матвійчук, через певні бюрократичні перепони процес незавершений вже близько 7-ми місяців.

—Всі бюрократичні процедури ми пройшли, пройшли всі міністерства — Мінекономрозвитку, Мінюст, Мінкульт зараз вже від 22-го квітня документ лежить в Кабміні. Лежить вже понад 2 місяці, і навіть не виноситься на порядок денний. Ми звернулись окремо до Гройсмана, зареєстрували петицію, аби акцентувати увагу, що наразі Кадетський корпус руйнується, а процес передачі затягується. Тому ми з депутатами міськради звертаємось, аби пришвидшити цей процес. Прошу підтримати рішення про чергове звернення до кабміну, — виступив Юліан Матвійчук.

Депутати профільної комісії одноголосно підтримали відповідну ініціативу, а присутній на засіданні секретар міськради Олександр Шамота повідомив, що наступного тижня Кабмін таки розгляне питання про прийняття будівлі до державної власності.

—Я вчора мав розмову з представниками Кабміну. Вони повідомляють, що не мають питань по цьому питанню. Планують через засідання уряду, мається на увазі що в цю середу —ні, а от у наступну середу винести його на розгляд, — повідомив Олександр Шамота.

Попри інформацію про плани Уряду, він також зазначив, що звернення депутатів аж ніяк не буде зайвим.

Тож після погодження депутатами комісії питання про звернення міськради до Уряду було винесено на завтрашнє засідання ради.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Вже буцають-буцають той корпус, туди сюди і нікому він не треба.

2019-06-25
Танюшка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: