“Із п’ятої спроби”. “Ворскла” здобуває перемогу після чотирьох невдалих ігор у Лізі “Парі-матч”

0

Футболісти полтавської “Ворскли” нарешті здобули перемогу. Після серії невдалих ігор з “Шахтарем”, “Зорею”, “Олімпіком” та “Зіркою”, “зелено-білі” змогли перемогти луцьку “Волинь”.

Ворскла - Волинь

Вже у перші 15 хвилин поєдинку господарі поля захопили ігрову й територіальну ініціативу. Полтавець Мякушко отримав пас від Хльобаса, увійшов у штрафний майданчик, і обігравши декількох суперників міг би завдати удару, та в останній момент йому це зробити завадили.

Через три хвилини по-тому Мякушко вдруге загрожував володінням кіпера “червоних хрестоносців”, проте його удар пройшовся повз.

На 13 хвилині Одарюк пробив по воротах головою, але не влучив у кут.

На 17 хвилині прийшов час відповідати лучанам. Небезпечний момент стався біля воріт “Ворскли”. Після флангового навісу м’яч рикошетом від когось із гравців влучив у стійку воріт.

Через десять хвилин полтавці заробили право на штрафний, який відбувся у виконанні Ребенка. Чеснаков у боротьбі з воротарем порушив правила, а Мякушко добив м’яча у порожні ворота. Гол, зрозуміло, не зарахували. Суддя Ігор Пасхал видав Чеснакову жовту картку за порушення правил.

Та на 34 хвилині сталося, що “ворсклянам бажалося”. “Ворскла” організувала контратаку, Шарпар отримав пас від Мякушка у вигідній позиції, обіграв воротаря і відправив м’яча у порожні ворота. ГООООЛ! 1:0!

У другому таймі полтавці продовжували насідати на ворота суперників. На 53 хвилині сталася затяжна атака “Ворскли”. Кілька перспективних пасів, можливість забити, але без удару по воротах.

Та вже через десять хвилин “Ворскла” подвоїла перевагу на табло. Швидка атака полтавців, Хльобас отримав пас від Мякушка і переправив м’яча у ворота. Рахунок став 2:0.

Таким чином, із п’ятої спроби “Ворскла” здобуває перемогу після чотирьох невдалих ігор у Лізі “Парі-матч”.