Інтернет-ресурси з сепаратистським контентом ліквідують

Контроль за сепаратистськими ресурсами в Інтернеті здійснюватиме Міністерство інформаційної політики.

Нова Доктрина інформаційної безпеки України передбачає, серед іншого, здійснення перевірки контенту електронних ЗМІ, широкодоступних інтернет-порталів та навіть соціальних мереж для виявлення і припинення поширення забороненої в Україні інформації. У тому числі – сепаратистські ідеї, розказав міністр інформаційної політики Юрій Стець. Яка інформація є забороненою, визначається чинними українськими законами, у тому числі, Конституцією, та міжнародними нормами. Моніторинг здійснюватиме Міністерство інформаційної політики.

– Це все, що стосується підриву суверенітету, це поширення ресурсів, які поширюють сепаратистські рухи. Це те, що стосується розв’язання релігійних конфліктів, — зазначив міністр інформаційної політики Юрій Стець в ефірі Громадського радіо.

Юрій Стець

Юрій Стець

Ресурси, які «попадуться» на поширенні подібної забороненої інформації, будуть заблоковані. Раніше закривати сепаратистські ресурси не було можливості через відсутність зобов’язень у конкретних органів влади, сказав Стець. Однак, за словами міністра, наразі вже є люди, відповідальні за боротьбу із забороненою інформацією в Інтернеті.

– Дмитро Золотухін (заступник міністра з інформаційної політики – Трибуна) буде втілювати у життя Доктрину. Є зміни, є орган влади, є люди, які будуть е втілювати у життя. Я хотів би, що це було за участі громадськості і медіа-юристів. Не хочу, щоб просто ми зайшли на Facebook і запитали кого, на вашу думку, слід закрити, – наголосив Юрій Стець.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: