Інспектор ДАБІ встановив факт самовільного будівництва біля Універсаму

Сьогодні, після другого дня перевірки ДАБІ головний інспектор будівельного нагляду Валентин Діденко підтвердив, що будівництво, яке триває за адресою вул. Івана Мазепи, 45/4, є незаконним. Проте присутні представники поліції та робітники не допомагають уповноваженому інспектору встановити правопорушників.

Об’єкти. Фото – Ольга Стенько

Об’єкти. Фото – Ольга Стенько

За словами Валентина Діденка, відповідно до інструкцій здійснення контролю, коли інспектор фіксує факт незаконного будівництва, ДАБІ залучає представників поліції та міської ради. На місці присутні чотири патрульні поліцейські, проте вони зазначають, що їхні повноваження – забезпечувати громадський порядок. Встановленням порушників повинна займатися слідча група, на яку вже чекають понад півгодини. Представники міської ради вимогу інспектора з’явитися проігнорували.

Нагадаємо, 24 березня група активістів знесла паркани навколо цієї ділянки, вважаючи будівництво незаконним. 25 березня роботи продовжили та встановили фундамент, що роблять і зараз. 27 березня група полтавців подали скарги в Державну архітектурно-будівельну інспекцію, аби та зреагувала та перевірила резонансні випадки.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: