Іноземці побили полтавця за зроблене зауваження

2

30 квітня кілька іноземців у центрі міста відлупцювали полтавця за зроблене зауваження. Підозрюваних затримано. Постраждалий у тяжкому стані. 

Пам'ятник Миколі Гоголю. Фото: tourist.pl.ua

Пам’ятник Миколі Гоголю. Фото: tourist.pl.ua

За словами близьких постраждалого, полтавець 30 квітня побачив групу іноземців, які вчиняли наругу над пам’ятником Миколі Гоголю (справляли нужду). За зроблене зауваження його жорстоко побили.

Юрій Сулаєв, головний речник ГУ НП в Полтавській області прокоментував реакцію правоохоронців.

– Особи встановлені, відкрито два кримінальні провадження. Це два іноземці, які приїхали в Полтаву з Києва, були в компанії зі знайомими з Полтави.

Юрій Сулаєв

Речник повідомив, що постраждалого направили в реанімацію 1-ї міської лікарні. Його стан тяжкий досі, дуже сильно пошкоджений череп.

Полковник Сулаєв пояснив, що за скоєне іноземці відповідатимуть за українським законодавством.

– У нас немає преференцій ні для кого. Закон на території країни, де перебувають особи, діє однаково для всіх. Звичайна процедура, як і для мешканців України. Винятки можуть бути тільки для тих, хто користується дипломатичним імунітетом – президенти, урядовці, представники дипломатичних консульств. На всіх інших іноземців розповсюджується українське законодавство. Є злочин, він кваліфікується як тяжкий, за нього передбачений серйозний термін позбавлення волі.

Юрій Сулаєв

Довідка:

Кримінальний кодекс України. Стаття 121. Умисне тяжке тілесне ушкодження (частина 1): Умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, .чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, психічну хворобу або інший розлад здоров’я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину, або переривання вагітності чи непоправне знівечення обличчя, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

26 квітня 2018
25 квітня 2018