Іноземні фахівці провели тренінг для полтавських держслужбовців

0

1 та 2 грудня у приміщенні Полтавської ОДА пройшли практичні навчальні тренінги. Для навчання були обрані теми «Прямі іноземні інвестиції (FDI) та сприяння їх залученню» та «Маркетинг регіону та обслуговування інвесторів», інформує прес-служба Полтавської обласної державної адміністрації.

dsc_0021_1

Заняття проводили спеціалісти, які мають 15-річний досвідо у сфері залучення інвестицій пан Роберт Хейзак, старший FDI консультант Світового Банку, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та установи UNDP, Чеська Республіка і Юрій Вдовенко, консультант GIZ з реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Захід пройшов у рамках проекту «Консультаційний фонд реформ», що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Його метою є надання допомоги щодо розвитку людського потенціалу державних службовців, які контактують з потенційними інвесторами.

На заході булиприсутні голови міських та селищних рад, райдержадміністрацій, заступники голів, до повноважень яких відноситься питання залучення інвестиційних ресурсів, керівники економічних служб.

Юлія Злепко

Коментувати

16 січня 2018
15 січня 2018