Іноземні фахівці провели тренінг для полтавських держслужбовців

0

1 та 2 грудня у приміщенні Полтавської ОДА пройшли практичні навчальні тренінги. Для навчання були обрані теми «Прямі іноземні інвестиції (FDI) та сприяння їх залученню» та «Маркетинг регіону та обслуговування інвесторів», інформує прес-служба Полтавської обласної державної адміністрації.

dsc_0021_1

Заняття проводили спеціалісти, які мають 15-річний досвідо у сфері залучення інвестицій пан Роберт Хейзак, старший FDI консультант Світового Банку, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та установи UNDP, Чеська Республіка і Юрій Вдовенко, консультант GIZ з реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Захід пройшов у рамках проекту «Консультаційний фонд реформ», що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Його метою є надання допомоги щодо розвитку людського потенціалу державних службовців, які контактують з потенційними інвесторами.

На заході булиприсутні голови міських та селищних рад, райдержадміністрацій, заступники голів, до повноважень яких відноситься питання залучення інвестиційних ресурсів, керівники економічних служб.

Юлія Злепко

17 липня 2018