Ініціативна група полтавців подала в ДАБІ скарги на незаконні забудови

27 березня ініціативна група з активістів і депутатів міськради звернулася в Державну архітектурно-будівельну інспекцію з кількома скаргами. Найбільше уваги – забудові біля Універсаму на вулиці Івана Мазепи, 45/4, де днями силами громади знесли огорожу.

Ініціативна група полтавців подала в ДАБІ скарги на незаконні забудови

Ініціативна група полтавців подала в ДАБІ скарги на незаконні забудови

– Ми зібралися тут, щоб подати дві скарги. Одна – щодо забудови біля зупинки 23 вересня, там планують збудувати 11 МАФів. Відповідно, документації в забудовника зараз узагалі немає – оформленого і зареєстрованого належним чином договору земельного сервітуту, рішення міської ради не набуло чинності (воно досі не опубліковане), а також дозвіл наданий на встановлення тимчасової споруди, але там відбуваються будівельні роботи.

В’ячеслав Кущинський, юрист

ДАБІ реєструє скарги

ДАБІ реєструє скарги

Активістів і депутатів (Юліана Матвійчука і Вадима Ямщикова) прийняла Олена Морозова, заступниця директора Департаменту ДАБІ в Полтавській області. Після 15-хвилинної розмови ДАБІ прийняла скарги. Пані Морозова зазначила, що інспектор проведе перевірку впродовж тижня.

– Сьогодні ми підготуємо матеріали та повідомимо вам, коли буде призначена перевірка. Позапланова перевірка триває п’ять робочих днів.

Олена Морозова, заступниця директора Департаменту ДАБІ в Полтавській області

Олена Морозова

Олена Морозова

Попередньо домовилися, що інспектор ДАБІ виїде на об’єкт завтра, 28 березня. Нагадаємо, підприємці, які розпочали роботи, упевнені, що мають усі права на їх виконання.

Нагадаємо, у суботу 25 березня відповідна скарга пішла в поліцію – за статтею 197-1 ККУ (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво).

Світлини основи для фундаменту, докладені до скарги

Світлини основи для фундаменту, докладені до скарги

Друга скарга – на забудову біля колишнього кінотеатра імені І.Котляревського. Наскільки відомо юристові В’ячеславу Кущинському, дозвільна докуметація також відсутня. Активісти чекають від інспекції реагування та відповідних штрафних санкцій.

Представниця ДАБІ зазначила, що щодо незаконного будівництва в кінотеатрі вони порушували справи, проте невдало.

– На прибудову дала дозвіл міська рада. Два роки тому велися будівельні роботи, за які ми притягнули до відповідальності, надали приписи про заборону робіт та заборону експлуатації. У судах усі наші справи були програні. З нашого боку, Департамент тоді зробив усе, що було в наших повноваженнях.

Олена Морозова

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: