«І один у полі воїн». Полтавець під стінами міськради запитав у посадовців, звідки в них взялися задекларовані статки

Мешканець Полтави Едуард Горошочок вирішив запитати у міського голови Олександра Мамая та його заступників, звідки у них взялися гроші та автомобілі, про які вони написали у своїх деклараціях. І зробив він це у вельми оригінальний спосіб: заявивши про вуличну акцію представникам мерії, хлопець виготовив інформаційний банер із описом багатств наших чинів, та й пішов мітингувати піж вікна будівлі міської ради.

IMG_4231

– У рамках всеукраїнської акція #звідкиЦе громадяни ставлять запитання до чиновників, звідки вони взяли ті гроші, нерухомість та автомобілі, які оприлюднили у своїх деклараціях. Нагадаю, що президент України днями заявив, що чиновники, представники виконавчої та місцевої влади мають відповідати за свої декларовані статки. Вони повинні пояснити, звідки у них ці мішки з грошима, автомобілі, літаки. Хоча прокурор заявив, що першочергово за свої декларації відповідатимуть ті депутати та посадовці, які задекларували більше 100 тисяч доларів готівкою. Тож їм варто приготуватися до перевірок. Сподіваюся, що злочинці сидітимуть в тюрмах, – каже Едуард.

На банері Едуард зазначив, що протягом останніх трьох років він брав участь у Революції гідності та бойових діях на Сході України, і на його рахунку мінус 5 тисяч гривень. В той же час Олександр Мамай працюючи протягом цих трьох років на посаді міського голови має рахунок на 20 мільйонів гривень. Едуард перевів цю сума в кілограми, і вийшло, що у Мамая або 200 кілограмів купюр готівкою.

звідкиЦЕ

Нагадаємо, що Мамай Олександр Федорович задекларував 760 тис. доларів і майже 1,2 млн гривень. Із них близько 244 тис. грн – офіційна річна заробітна плата як міського голови.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: