Хто ж насправді замовив туристичний логотип Полтави

0

Російський дизайнер Артемій Лебєдєв на сайті своєї дизайнерської студії опублікував документ, згідно з яким замовлення для Полтави туристичної дійсно відбулося, проте не Віталієм Павловим, а начальником управління культури Ларисою Кречко.

Нагадаємо, що 25 січня відбулося засідання депутатської комісії Полтавської міської ради з питань розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму розглядалось питання щодо туристичного логотипу Полтави. Одне з питань денного стало обговорення туристичного логотипу Полтави. На засіданні всі обвинувачували Віталія Павлова, який нібито одноосібно, попередньо ні з ким не порадившись, замовив логотип в українофоба Артемія Лебєдєва.

Проте в документі, який опублікував дизайнер, стоїть підпис не обвинуваченого Віталія Павлова, а Лариси Кречко.

Безымянный

Також, як зазначає на своїй сторінці у Facebook громадська активістка Ялина Садовнікова, міськрада вирішила врятувати свою репутацію та зробити Павлова цапом-відбувайлом.

“Моя особиста думка: видно, міськрада вирішила врятувати свою репутацію найпростішим шляхом – зробити Павлова цапом-відбувайлом, який ніби одноосібно прийняв таке рішення. Я всього кілька разів пересікалась з ним по справам велосипедним і туристичним. Він реально любить те, шо робить, звідси і його ініціативність. А, ну да. у нас же “ініціатива наказуєма” – це всі знають. Якраз зайвий раз нагадає іншим співробітникам МВК, шо краще сидіти і не висовуватись”, – пише дівчина.

Наталя Гостило

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018