Хто такі “Діти Фрістайлу” – прем’єра гурту в Полтаві

0

“Діти Фрістайла» – музичний проект із такою гучною назвою днями стартував у Полтаві. У міському будинку культури чимало полтавців прийшло на концерт невідомого поки гурту. Четверо професійних музикантів, родом із Полтави, своєї харизмою та хорошим звучанням на першому сольному концерті довели: вони можуть бути достойним продовженням славетних «батьків» – одного з найпопулярніших гуртів кінця 90-их – початку 2000-их – «Фрістайл». Які ж його «Діти»? Ми дослідили на сольному концерті 4-х професійних музикантів.

Сольний концерт у «Дітей» вийшов досить емоційний. Навіть скептично налаштовані глядачі у кінці концерту аплодували стоячи.

Гурт виконав 20 композицій, написані відомим продюсером і автором пісень Анатолієм Розановим, і обіцяли незабаром повернутися на сцену ще. Артисти працюють над альбомом та готуються до виходу кліпу на пісню «До тебе» 7-го березня.

IMG_3630

Після концерту наша творча група поспілкувалася з артистами. Для початку чоловіки чемно представляються:

– Вітання усім, ми група «Діти Фрістайла». Я – вокаліст і лідер гурту Денис Супруненко, наш барабанщик – Ігор Лаврик, вокаліст і гітарист Анатолій Супруненко, клавішні і гітара – Володимир Галаган.

Жур: Вітаємо Вас із дебютом, із першим концертом! Задоволені всім, що відбулося?

– Звичайно ж задоволені! Публіка нас прийняла неймовірно тепло! Насправді ми дуже переживали перед концертом, адже у рідному місті виступати – завжди хвилююче! Стільки знайомих облич у залі, тим паче, що мені сьогодні не світили пушкою в очі, я всіх міг розгледіти і побачити! (усміхаються)

Жур: Кого встигли помітити?

– Денис Супруненко: Рідних друзів, пару облич, яких взагалі не очікували побачити. Ось перша вчителька Ігоря навіть вийшла на сцену та обняла його. Приємно!

Жур: Ви розумієте, що хоч ви і полтавці, музиканти, маєте досить гучну назву, та про вас мало що знають. Поруч зі мною сиділа жінка, яка, до прикладу, говорила: «та вони ж діти відомих батьків, роз’їхалися десь по великих містах, не полтавські точно!». Що наші земляки мають про Вас знати?

– Ігор Лаврик: Ми всі тут народилися, виросли – коріння наше звідси. Любимо наше місто, радіємо, що такий захід провели, і зібрали чималу частину городян разом! І класно, що прем’єра наша відбулася саме тут!

– Денис Супруненко: І «Діти Фрістайла» ми теж не з проста. Маємо уточнити: ми не кровні діти «Фрістайлу». Але щось у цьому є! (жартома додає Володимир Галаган) Наші з братом батьки (Денис і Анатолій Супруненки, – прим. автора) колись грали у гуртах «Post scriptum» i “Olimpia” – гурти, які колись започаткував наш режисер і режисер наших славетних «батьків» Анатолій Розанов. То передісторія самого «Фрістайлу». Таким чином, можемо урочисто заявити: наші корені є у цьому проекті. Крім того, дядько Володимира Галагана довгий час робив аранжування для чи не найпопулярнішого гурту кінця 90-х. Тож усі наші батьки свого часу були причетними до створення, розвитку становлення «Фрістайлу». Тому й відчуваємо себе так і називаємося відповідно.

Жур: Хто все ж придумав назву, концепт такого проекту?

– Денис Супруненко: Років 10 тому Андрій Данилко подав таку ідею Ніні Кірсо. Анатолію Розанову тоді така ідею зачепила, і він потихеньку почав її розвивати. І в 2016-му врешті, дивіться, що ми маємо!

Жур: Чи запрошували на прем’єру свого хрещеного (чи хрещену) – Андрія Данилка.

– Денис Супруненко: Цією інформацією не володіємо, та й Вірка – артистка зайнята.

Жур: Давайте уточнимо щодо Вашої творчості: протягом якого часу готувалися до своєї прем’єри, скільки маєте композицій у своєму репертуарі, чи подобаються вони Вам?

– Денис Супруненко: Репертуар у нас доволі різноманітний, тому й піснями ми задоволені на всі 100. Ми поки не прив’язуємося до якогось стилю, намагаємося більше експериментувати. А слухачі згодом нас самі спрямують. Готуватися взялися давненько – роки 2 працювали над самим створенням проекту – зібралися разом з хлопцями, думали, обирали собі напрямки, тексти, накладали їх на музику. Останні тижні два взагалі зі студії – майже повністю записали матеріал для дебютного альбому. Практично нічого до кінця не готово, ніколи нам, адже готувалися до концерту! Але працюємо, не покладаючи рук!

– Володимир Галаган: Маємо сподівання, і новостворені пісні, і ті, які сьогодні виконали, підуть на «ура» у слухачів! Незабаром очікуйте на прем’єру кліпу! Переконані, вам сподобається!

Жур: Це кліп на пісню «До тебя» (російською). Зйомки проходили ще наприкінці минулого року. Хто над ним працював, кого з іменитих спеціалістів запросили?

– Денис Супруненко: Над роботою працювала Олена Вінярська (український кліпмейкер, режисер, – прим. атора). До речі, вона придумала нам і костюми, в яких виступили сьогодні з дебютом. Вона профі своєї справи, людина з великої літери, одна з кращих в країні у своїй справі. Тож 7-го березня очікуйте в інтернеті на прем’єру нашого дебютного кліпу!

Жур: Відзняти кліп, замовити сценічні костюми в іменитих спеціалістів вартує чимало. Звідки у вас кошти, де ті джерела фінансування?

– У нас хороший продюсер! Найкращий продюсер! (констатують усі хором)

IMG_3633

Жур: На що очікуєте – як далеко плануєте піти у своїй творчості та на просторах шоубізу? Чи вірите, що вдасться досягнути успіху, який мають Ваші «батьки»?

– Денис Супруненко: Ми сподіваємося на це! Працюємо багато, і точно знаємо, що людям подобається наша творчість!

– Ігор Лаврик: В принципі, нам неважливо, як далеко підемо у творчості, яких масштабів матимемо славу – головне, робити, що нам і слухачам подобається! І ніколи не зупинятися на досягнутому!

Жур: Скільки часу витрачаєте на репетиції і, до речі, де вони проходять?

– Студія Анатолія Розанова на подолі.

– Володимир Галаган: Усім полтавцям щира і величезна подяка за те, що прийшли на наш перший сольний концерт. На нашу прем’єру, для нас це надзвичайно важливо! Полтава, ми вас любимо! Землякам респект!

Відео з першого сольного концерту гурту “Діти Фрістайла” дивіться на “Трибуні” згодом.

Юлія Логвиненко

Коментувати

19 березня 2018