Хто блокує Газетний ряд: власник фірми – опоблоківець, охоронець – відома тітушка

3 квітня блокування Газетної арки (вул. Соборності, 27) представниками ФОП Віктор Степаненко продовжилося. Цього разу потурбувалися про охорону – вісім молодиків в спецодязі та зі зброєю перекрили прохід з обох боків. Ми вирішили дізнатися, що за фірма протистоїть інтересам мешканців будинку. І знайшли багато цікавого.

Хто блокує Газетний ряд. Фото із соцмереж

Хто блокує Газетний ряд. Фото із соцмереж

Представник ФОП Степаненко Максим Пістряк показав договір, укладений із кременчуцьким ТОВ «Приватна охоронна фірма ‘Скорпіон-2016’».

Фірмі майже рік: її зареєстрували 8 серпня 2016 року. Її кінцевий власник – Сергій Горбатюк, якого пов’язують із кременчуцьким осередком партії «Опозиційний блок». Саме цей імпозантний чоловік у костюмі разом із вісьмома своїми підлеглими охороняють будівельників в арці «Газетний ряд».

1

Сергій Горбатюк. Фото із соцмереж

Сергій Горбатюк. Фото із соцмереж

Сергій Горбатюк увійшов до партійної ради «Опозиційного блоку» влітку 2015 року, коли в Кременчуці створили місцевий осередок. Восени того ж року балотувався в списках Опоблоку до Кременчуцької міської ради (29 номер).

2

Як зазначають місцеві ЗМІ, Сергій Горбатюк також очолює громадську організацію «Безпечний Кременчук», проте інформації про її діяльність чи відомості про реєстрацію у відкритих джерелах немає. Як повідомляє Депо, Сергій Горбатюк торік викупив побачення з мером Кременчука Віталієм Малецьким на благодійному аукціоні побачень за 6006 грн.

Власник власником, але увагу привернув один із охоронців.

5

Зовні цей «Скорпіон» нагадує одного з сорока тітушок, які брали участь у погромі радіоринку в Києві (23 грудня 2016), проте потрапили до рук небайдужих киян.

Олександр Сурін, фактичний директор фірми, також висувався на вибори-2015, але в Кременчуцьку райраду. Проте він був сьомим номером списку «Партії простих людей».

3

Його дружина, Катерина Анатоліївна Суріна, – заступниця керівника апарату Автозаводського райсуду Кременчука, тому за її деклараціями можна подивитися на статки чоловіка.

Наприклад, за 2015 рік Олександр Сурін задекларував 56 466 зарплати і 243 600 грн страхових виплат від УМВС України в Полтавській області. Крім того, чомусь отримав 11 667 грн як допомога по безробіттю від центра зайнятості Кременчука і, авжеж, пенсію 16 535 грн. Окрім двох земельних ділянок і вантажної автівки, подружжя не задекларувало ані грошових активів, ані нерухомості.

У 2016 році ситуація особливо не змінилася (окрім того, що родина Суріних побільшала). І з’явилося нове джерело доходу Олександра Суріна – зарплата від фірми «Скорпіон». Аж 4633 гривні за рік. І вже традиційні пенсія та допомога по безробіттю.

4

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

епітети оживлюють текс у художньому творі, у журналістському тексті це називається “оціночне судження”. Не полінуйтесь почитати стандарти журналістики та дізнатися, що означає відповідний термін.

А з приводу джерел: я, як читач, не повинен знати, де мені шукати інформацію. Кваліфіковані ЗМІ вказують джерело будь-якої інформації, яка вказана у статті. Це стосується і фото-інформації.

2017-04-05
focus94
Відповіcти
0

Анно, я розумію, ви творча натура, проте не мішайте грішне з праведним. це я про журналістику і літературу. наприклад, якої холери чоловік “імпозантний”? ви журналістський текст пишите, а не прозовий твір.
крім того, будьте ласкаві, у майбутньому робити посилання на джерело, де ви берете ті скріни. бо простим смертним не зрозуміло, звідки ви берете інформацію

2017-04-03
focus94
Відповіcти
0

Врахувала Вашу думку, хоча й не погоджуся. Епітети оживлюють текст, пишіть власні інакше, обов’язково дайте почитати потім.
А щодо джерел – усі відкриті, будь ласка, тільки не лініться шукати. Особливо реєстр мін’юсту чи декларацій, ласкаво просимо.

2017-04-03
Анна Єгорова
0

Останні новини:

Читайте також: