“Хорвати, дякуємо”: полтавці зібралися на Білій Альтанці, аби підтримати збірну Хорватії

«Hrvati, hvala» та «UEFA: we care about Russia» — банери з такими гаслами розгорнули сьогодні на Білій Альтанці кількадесят полтавців. Таким чином учасники акції підтримали гравців та функціонерів збірної Хорватії у конфлікті з FIFA та власною футбольною федерацією.

Хорвати-2

Полтавці зібралися на Білій Альтанці, аби підтримати збірну Хорватії

Люди прийшли на підтримку хорватського футболіста Домагоя Віди, якому FIFA оголосила попередження після матчу ¼ фіналу ЧС з Росією за вигук «Слава Україні», та екс-скаута збірної Хорватії Огнєна Вукоєвіча, який долучився до слів Віди. Наступного дня Федерація футболу країни звільнила Вукоєвіча з роботи.

Полтавці принесли з собою національні прапори Хорватії, а також банери з написами «Hrvati, hvala» та «UEFA: we care about Russia». Участь в акції взяли ветерани АТО, футбольні фанати та інші небайдужі громадяни.

Таким чином, говорять організатори, засудили дії Міжнародної (FIFA) та хорватської федерацій футболу за політизацію події, яка не мала нічого спільного з політикою.

Окрім розгортання банерів, представники фанатського руху скандували «кричалки» на підтримку хорватів та запалили фаєри в кольорах українського та хорватського прапорів.

Чимало питань у читачів матеріалу викликало використання учасниками плакату «UEFA: we care about Russia», адже до нинішнього конфлікту з хорватами причетна тільки FIFA.

— Цей банер залишився від минулорічних акцій, — пояснив співорганізатор акції, ветеран АТО Артем Павлов. — Ми використали його і цього разу, адже впевнені, що як FIFA, так і UEFA однаково політично заангажовані.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: