“Хорвати, дякуємо”: полтавці зібралися на Білій Альтанці, аби підтримати збірну Хорватії

0

“Hrvati, hvala” та “UEFA: we care about Russia” — банери з такими гаслами розгорнули сьогодні на Білій Альтанці кількадесят полтавців. Таким чином учасники акції підтримали гравців та функціонерів збірної Хорватії у конфлікті з FIFA та власною футбольною федерацією.

Хорвати-2

Полтавці зібралися на Білій Альтанці, аби підтримати збірну Хорватії

Люди прийшли на підтримку хорватського футболіста Домагоя Віди, якому FIFA оголосила попередження після матчу ¼ фіналу ЧС з Росією за вигук “Слава Україні”, та екс-скаута збірної Хорватії Огнєна Вукоєвіча, який долучився до слів Віди. Наступного дня Федерація футболу країни звільнила Вукоєвіча з роботи.

Полтавці принесли з собою національні прапори Хорватії, а також банери з написами “Hrvati, hvala” та “UEFA: we care about Russia”. Участь в акції взяли ветерани АТО, футбольні фанати та інші небайдужі громадяни.

Таким чином, говорять організатори, засудили дії Міжнародної (FIFA) та хорватської федерацій футболу за політизацію події, яка не мала нічого спільного з політикою.

Окрім розгортання банерів, представники фанатського руху скандували “кричалки” на підтримку хорватів та запалили фаєри в кольорах українського та хорватського прапорів.

Чимало питань у читачів матеріалу викликало використання учасниками плакату “UEFA: we care about Russia”, адже до нинішнього конфлікту з хорватами причетна тільки FIFA.

— Цей банер залишився від минулорічних акцій, — пояснив співорганізатор акції, ветеран АТО Артем Павлов. — Ми використали його і цього разу, адже впевнені, що як FIFA, так і UEFA однаково політично заангажовані.

20 липня 2018