Хорольському заводу дитячого харчування загрожує силове захоплення

В найближчій час можливе силове захоплення Хорольського заводу дитячого харчування у Полтавській області.

161

Про це повідомив політичний консультант Леонід Кулєш на своїй сторінці у Facebook.

“Разом з частиною місцевої команди Комітету народного контролю та за підтримки народного депутата від Радикальної партії Ляшка Ігора Мосійчука розпочали безстроковий протест проти намагань російських рейдерів Сажинова та Малофєєва відтяпати собі Хорольське підприємство незаконним методом, яке доречі процвітає та щодня підвищує показники свого економічного зростання”, – повідомив консультант.


З достовірних джерел нам надійшла інформація, що в найближчій час відбудеться силовий захват заводу, який на цей раз матиме в своєму супроводі не лише переодягнутих тітушок, проплачене рішення суду та автоматичну зброю, а й обладнання, техніку та масу спеціалістів для миттєвого опустошення приміщень та цехів заводу”, – додав Кулєш.

Він висловив припущення, що озброєні люди силоміць зайнявши територію підприємства вивезуть обладнання, а завод “скоріше за все спалять, щоб зробити його не робочим”.

Кулєш зазначив, що результатом роботи російських рейдерів стане те, що:

– ‪Україна залишиться без унікального єдиного виробника дитячого харчування та втратить вагомий ринок;

– ‪‎Полтавщина залишиться без вагомих надходжень в бюджет;

Виробництво дитячого харчування на підприємстві в першому кварталі 2016 року зросло з 58 до 63%, а сам завод за останній рік наростив частку присутності на ринку на 6% в натуральному вираженні і грошовому вираженні 7%.
Це єдиний виробник дитячого харчування в Україні, який активно продовжує завойовувати вітчизняний і закордонні ринки. Попри спроби захоплення, підприємство працює в нормальному режимі і продовжує виробництво продуктів для дітей.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: