Хлопець не дозволив ошукати пенсіонерку на більше ніж 22 тисяч гривень. Відео

4

Полтавець повернув 78-річній бабусі більше 22 тисяч гривень, які вона зібралась віддати шахраям. Відео

Обережно! Шахраї!

Обережно! Шахраї!

Начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно подякував полтавцю В’ячеславу Бобровському за те, що допоміг 78-річній бабусі вберегти більш як 20 тисяч гривень, які вона збиралась віддати шахраям. Хлопець вчасно зрозумів, що стареньку намагаються обманути та повідомив про це до поліції.

На вулиці до В’ячеслава підійшла бабуся та попросила допомогти перерахувати онукові через термінал чималу суму грошей. Старенька віддала хлопцеві пакунок з грошима та назвала комусь у слухавці номер його мобільного телефону. За декілька хвилин хлопцеві зателефонував невідомий, представився онуком бабусі, який несе службу в АТО, та попросив перерахувати отримані гроші йому на рахунок.

Під час спілкування з незнайомцем по дорозі до банку, В’ячеслав запідозрив, що «онук» зовсім не той, за кого себе видає. Оскільки бабуся не захотіла йти разом із ним до банку і не повідомила своєї адреси, то хлопець зателефонував до поліції з проханням повернути бабусі гроші та розшукати шахраїв. Працівники відділення поліції № 1 міста Полтава вилучили у хлопця гроші – в пакунку їх виявилось більш як 22 тисячі гривень та прийнялись за пошуки старенької.

Після того, як бабусю розшукали та привезли до відділення поліції, з’ясувались і всі обставини шахрайських дій.

«Виявилось, що старенькій зателефонували невідомі та повідомили, що її онук побив якогось чоловіка і зараз знаходиться в поліції, – розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Щоб онука відпустили, потрібно було перерахувати чималу суму грошей. Коли бабуся сказала, що вона не вміє користуватись терміналом, псевдополіцейський наказав вийти на вулицю та нічого не пояснюючи передати ці гроші першому зустрічному».

На щастя, завдяки розсудливості та чесності хлопця, якому бабуся віддала ці гроші, – полтавця В’ячеслава Бобровського, злочин вдалось попередити та повернути гроші старенькій. Оскільки подібні шахрайські схеми злочинці застосовують досить часто, поліція закликає громадян не піддаватись на вигадки шахраїв, у жодному разі не віддавати нікому гроші на «вирішення» якихось питань з псевдо правоохоронцями, а телефонувати відразу до поліції.

23 квітня 2018
22 квітня 2018