Хавбек «Ворскли» розповів про прийдешній матч із «Карпатами»

1

Хавбек полтавської «Ворскли» Андрій Ткачук, який раніше грав у складі львівських «Карпат» розповів про прийдешній матч проти хлопців з Бандерштадту та назвав команду, яка найслабше виглядає у другій шістці Ліги Парі-Матч.

Андрій Ткачук

Про все це хавбек розповів у інтерв’ю програмі «Ворсклаmania».

Ткачук зазначив, що цієї весни львів’яни почали показувати змістовний футбол:

 – «Карпати» – не чужа для мене команда. Мені завжди приємно грати з ними. У  мене там лишилося багато друзів. Весною, в принципі, вони почали показувати змістовний футбол, набирають очки. Тому можу сказати, що зараз – то вже така серйозна сила. Думаю, нам буде дуже важко з ними вдома. Вони дещо змінили схему гри. Почали грати в три захисники. Мабуть, опоненти ще до такого не звикли. Можливо, цим вони й беруть, – сказав Ткачук.

Хавбек полтавців також відзначив, що всі клуби другої шістки виглядають більш-менш рівно, окрім «Волині»:

 – Що ж до другої «шістки» чемпіонату загалом, то, може бути, лише «Волинь» виглядає трішки за слабше за інші команди, які приблизно одного рівня. Остаточне розташування команд у турнірній таблиці буде залежати від особистих зустрічей, від налаштування на кожну гру, – сказав гравець. 

Наостанок, хавбек звернувся до вболівальників та попросив їх прийти на матч з «Карпатами»

 – Ми всі злі самі на себе, що програли «Зірці», тому дуже хочеться вдома перемогти. Хочу покликати наших уболівальників. Їх підтримка – додатковий стимул для нас, а коли трибуни порожні, то й настрій команди відповідний. Сподіваюсь, вболівальники прийдуть на стадіон, і ми разом зробимо це свято», – сказав Ткачук в інтерв’ю програмі «Ворсклаmania».

У суботу, 15 квітня, в 25-му тур і Ліги Парі-Матч «Ворскла» вдома прийматиме львівські «Карпати». Наразі стало відомо про імена суддів, яких призначено Комітетом арбітрів для роботи на цій грі.

Головний арбітр – Ярослав КОЗИК (Мукачево)

Арбітр

Головний арбітр зустрічі Ярослав Козик

Асистенти – Олександр Марчик, Тарас Клименко (обидва – Київ)

4-й арбітр – Микола Кривоносов (Київ)

Спостерігач арбітражу – Ігор Ярменчук (Київ)

Коментувати

1 Коментар
Inna
• 11:52 | 15 квітня 2017

А чому “Бандерштадт”? Чому не можна сказати нормально?

Відповіcти
17 березня 2018
16 березня 2018